Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei y300 baj van? (többi lent)

Huawei y300 baj van? (többi lent)

Figyelt kérdés
az a problémám volt vele hogy iszonyatosan fagyott vmi apex launcher miatt...speciel nem értettem hozzá de az egyik haverom azt állította hogy ő igen...odaadtam neki és úgy adta vissza hogy semmit nem tölt tovább a logónál és a twrp-ben minden számláló üres (data 0mb, system 0mb stb...)...na mármost nincs backup fájl se így visszaállítani se tudom...kérlek segítsetek...előre is köszönöm a normális válaszokat

2017. szept. 27. 22:51
 1/3 Lájsz ***** válasza:
Nos a haverod sikeresen kinyírta a komplett rendszered. Ha a twrp bejön próbálj meg egy custom romot rátolni,ha szerencséd van menni fog. Ha nem sikerül akkor download módból feltolni rá a gyári romot. Ennek a menete: Fogj egy jó minőségű,minimum 2gb-os micro-sd kártyát. Szedd le a készülékedhez található legfrissebb gyári romot (google a barátod),csomagold ki,majd a benne levő dload mappát egy az egyben másold fel a micro-sd-re. Memóriakártyát tedd bele a telóba,a telefonon nyomd le egyszerre a hang le+hang fel+bekapcs gombokat,ekkor előjön a szoftverfrissítés felirat. Ha végigfut akkor újraindítja magát és kész is vagy. Ha viszont ez sem működik akkor valszeg a partíciók is sérültek,ott már csak a szakember segíthet.
2017. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi... sikerült úgy ahogy tanácsoltad...gyári rom-ot kellett rá rakni de már megy kitűnően
2017. okt. 2. 18:21
 3/3 Lájsz ***** válasza:
Örülök neki hogy sikerült! :)
2017. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!