Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonom képernyőjén...

Ha a telefonom képernyőjén vannak apróbb karcok, még lehet rá tenni üvegfóliát?

Figyelt kérdés
Egyből az jutott eszembe,hogy nem e fog alatta felbuborékozni(mármint ahol vannak a karcok) és hogy a karcok átlátszanak majd?

2017. szept. 29. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet rátenni, de a meglévő karcok sajnos karcok maradnak.
2017. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem tudsz a mobilra vigyázni akkor minél előbb tegyél rá fóliát.


Csak van aki tud, amiket vettem mostanában azokra nem tettem fóliát és semmi baja.


De mondjuk kulcs mellé zsebbe remélem nem teszed.

2017. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ, milyenek a karcok. igen, simán előfordulhat, hogy mivel ott nem illeszkedik, levegős lesz.
2017. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Csak van aki tud"


Sajnos sokszor lóf..szt nem ér, ha tudsz rá vigyázni, mert mások nem fognak a tiédre. Nekem például úgy lett szarrá karcolva az Oneplus, hogy elküldtem szervizbe, szépen becsomagolva atom biztosan, aztán úgy kaptam vissza ahogy. Persze a szerviz, gyártó, support mossa kezeit...


Kérdésre visszatérve az üvegfólia nekem jól mutatott rajta, gyakorlatilag elrejtette a karcokat is, így csak nagyon sasszemmel nézve látszódtak ha napsütéses időben a fény megcsillant rajtuk.

2017. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha ha de komolyan.


Milyen az a szerviz ahova beadod a mobilt és karcosan adják vissza?


ilyenről még nem hallottam, panaszkönyv vagy balhé lenne tőlem.

2017. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!