Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tobb havi telefonreszletet...

Ha tobb havi telefonreszletet kifizetek akkor a kovetkezo honapokra nem fogjak addig kerni a reszleteket addig amennyi honap elore ki lett fizetve? Vagy hogy mukodik ez a rendszer a telekomnal?

Figyelt kérdés
Utalassal fizetnem a reszleteket es a szamlat is.

2017. szept. 29. 12:48
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Szerintem a szolgáltatódat kérdezd meg.
2017. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
De, kérik! Ilyen esetben annyival hamarabb fogod befejezni. A végén lesz kevesebb hónap.
2017. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

lehet úgy is kérni hogy előre fizeted


akkor addig nem számláznak

2017. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegnap délelőtt járt a házunkban a villanyszámla leolvasó. A ketyeréjével leolvasta az órámat, ami azonnal a netre küldte az eredményt. Estére már kaptam az értesítést, hogy villanyszámlám érkezett, xxx összegben. Ebből szűrd le, mennyi esélyed van alkudozni....
2017. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A túlfizetést visszautalják a számládra.

A szerződésedben az van hogy havonta fizeted az esedékes díjakat. Se kevesebbet, se többet.

2017. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
neked már utalták vissza a túlfizetésedet? elárulom hogy a telko szolgáltatók soha nem utalnak vissza túlfizetést, külön kell kérni
2017. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kivancsi hogy ujra kalkulaljak a havi reszletet ha tobbet fizetek be vagy sem? Es lehetseges a tobb havi reszlet befizetese ha megkapod az elso havi szamladat a netem ott lesz a bankszamlaszam amire lehet utalni a tobb havi reszletet...
2017. szept. 30. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:

"neked már utalták vissza a túlfizetésedet? elárulom hogy a telko szolgáltatók soha nem utalnak vissza túlfizetést, külön kell kérni"


Kérés nélkül visszajött a számlámra.

2017. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!