Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil számlámon 3nap alatt 69...

Mobil számlámon 3nap alatt 69 sms-t számláztak. Félév alatt nem írok ennyit. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 05:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
felhívod a szolgáltatót és rákérdezel, mire számláztak...magyarul reklamálsz...vagy ülsz nyugiban és ide írogatsz kérdéseket ;)
2010. máj. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első körben megnézném a telefonban az elküldött sms mappát, és ellenőrizném hogy ki fért a telefonomhoz.

Nem feltétlenül 69 sms-ről van szó. Vannak olyan szolgáltatások, ami több sms díját számlázhatja, akár a fogadott üzenetekért is. Így a bejövőket is megnézném.


Ha bizonytalan vagy, a személyes ügyfélszolgálaton megtekintheted a részletes listát, vagy külön díjért kinyomtatják.

2010. máj. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,és lelkiekben készülj fel rá,hogy tényleg el is ment a telódról a 69 sms és nem a szolgáltatód a huncut ebben.
2010. máj. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú smst a számlán két-három sms-nek fogsz látni

Hallotttam oylat hogy van amikor az ékezetes betűk két karakternek számítanak

2010. máj. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sajnos előfordul, hogy olyasmit is kiszámláznak ami nem történt meg. Most kaptam egy olyan számlát ami szerint 13 hívásom volt 40 percben. Biztos vagyok benne, hogy nem telefonáltam, max. 2 hívásom szokott lenni havonta azt is kb. 2-3 percben elintézem. Azt ajánlották az üzletben, hogy kérjek részletes számlát. Minek? Hogy tudom bebizonyítani, hogy azokat a számokat nem én hívtam? Sehogy. Amíg nem lesz túl nagy a számla, kénytelen vagyok fizetni, ha meg eldurvul, lemondom az előfizetésem.

Még mielőtt valakinek megfordulna a fejében, hogy valaki más telefonálhatott a készülékemről, elárulom, senki nem fér hozzá, hacsak a kutyám nem hívogat valakit titokban.

Egyébként ez mindegyik szolgáltatónál előfordult, nem csak a mobilnál.

2010. máj. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Lehet, hogy regisztráltál valahová (logó, hírek küldése), és ők a neked kiküldött sms-t is kiszámlázzák, amíg le nem mondod a szolgáltatást.
2010. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de lehet, hogy kémprogram van a telefonodon, ami az üzeneteidről és hívásinformációidról SMS-ben tájékoztatja a lehallgatót. Ez akkor reális lehetőség, ha a 69 SMS-ből mondjuk 50 ugyanarra az egy vagy két számra ment...
2010. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsokat.Hívtam a szolgáltatót,és kiderült,hogy valamilyen hiba folytán,sorozatban küldte az sms-eket. össz:volt 4,és ezt egymásután küldözgette. Elnézést kértek,és rendezik a köv.számlán!
2010. máj. 28. 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:
én a vodás ingyen beszélgetésekkel vagyok átvágva.
2010. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
rendes tőlük,hogy rendezik :) én meg egyszer azért fizettem rá egy csomót mert állitólag felhivtam argentinát... Pedig nem is
2010. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!