Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár hetes telefonom leesett a...

Pár hetes telefonom leesett a padlóra (padlóla le). Mennyibe kerül a javítás?

Figyelt kérdés
A telefon egy Nokia 3. Érintést érzékeli csak az üveg repedt meg. Az egész panelt kell cserélni kijelzővel üveggel együtt vagy csak az üveg lesz cserés. Kb mennyibe fog kerülni? Most jelenleg nem akarok még egy telefon árát kifizetni egy javításért.

2017. szept. 29. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy dobtad le. Dulván?
2017. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha csak az üveg sérült meg akkor 10ropi akarom mondani lopi a javítás.


Ha tudsz a neten lendelni és kicsléled te magad akkol megúszod dulván hálom ezelből. :))))

2017. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kb fél méterről esett le
2017. szept. 29. 22:49
 4/11 A kérdező kommentje:
azon gondolkozok, hogy vagy beadom a szervizbe és a garancia nem vész el vagy így hagyom. Csak érdekelne az ára, hogy legyen egy kiinduló pont. Youtube-on nem láttam még videót ilyen témában mivel elég friss a telefon és nem annyira népszerű mint a nagyobb márkák.
2017. szept. 29. 22:54
 5/11 bp1985 ***** válasza:
Fizikai sérülésre nincs garancia.
2017. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a padlóra leesett és össze tört, akkor ne sajnáld.

Nagyon gagyi anyagból van csinálva. Az enyém 1 méterről betonra esett , a sarkára és csak meg karcolódott.

Igaz ezt kinai.

2017. szept. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 5

Ha figyeltél volna arra, hogy mit írtam nem írnál ilyent.

Nem azt mondtam, hogy garanciálisan meg javítják, mert ha azt írtam volna miért kérdeztem volna bármit is. Ha szervizbe csináltatom akkor arra lesz garancia... Plusz nagyon szerencsén múlik, hogy törik vagy nem törik amikor a leejted.


Mondok egy másikat is. Minél silányabb egy telefon annál valószínűbb, hogy eltörjön a kijelző. Ha az üveg minél kevésbé karcolódik(mert keményebb) annál könnyebben törik és ha az adott telefon unibody akkor nincs ahova mozogjon és megfeszül. Na de mindegy, elég fizika órából. Egy értelmes választ vártam de még nem jött érdemi.

2017. szept. 30. 11:54
 8/11 A kérdező kommentje:
azért köszönöm a válaszokat
2017. szept. 30. 11:55
 9/11 Alex Fly ***** válasza:

Az biztosb hogy ha javításról van szób akkor csak a hivatalos szerviz jöhet szóba.

Ha otthon megcsinálod, ugrott a gari.

Természetesen a szerviz nem olcsó, de azt neked kell eldönteni, hogy egy esetleges későbbi javítást zsebből óhajtod-e kifizetni avagy jobb, ha garanciális marad...

2017. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen erre gondoltam én is, hogy hátha valaki már végig ment ezen egy ilyen telefonnal és tudna árat mondani.


* az előbbihez még annyi javítást, hogy minél silányabb annál kevésbé valószínű ...

2017. szept. 30. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!