Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 vagy iPhone 7 Plus?

IPhone 7 vagy iPhone 7 Plus?

Figyelt kérdés
Szívesen használnám a Plus-t, mert sokszor nézek telefonon youtubeot, filmet, viszont attól félek, hogy nem fér el a zsebembe kényelmesen. iPhone 6/6s/7 Plus tulajok válaszát várom, akik már régóta használják a nagy telefont. Most egy 5s-em van szóval mindkét telefon nagyobb lenne mint a jelenlegi. Köszi a választ előre is!

2017. szept. 30. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fiygelj nekem most 5 inch-es telefonom van, igaz nem apple, de azt hiszem a 7-es az 4,7-es.


Nem igazán vennék kisebb mobilt mint 5,0-es, ha van pénzed vegyél inkább plus-t szerintem.

2017. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Captain Logic ***** válasza:
Énmeg biztos nem vennék 4,7-nél nagyobbat… Kipróbáltam már mind a kettőt, a Plus az szerintem kényelmetlenül nagy…
2017. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na ezaz, hogy nekem is külsőre jobban bejön a 4,7-es meg elfér a zsebembe, viszont sokat használom olyan dolgokra, amihez jól jönne a nagyobb kijelző, bár az 5s-nél a 4,7es is nagyobb.
2017. szept. 30. 10:27
 4/14 anonim ***** válasza:

hát igen de ezeken a kütyükön előbb utóbb nétel video-t és olvasol újságot.


Na most ehhez kell egy min. 5,0-ás kijelző.


A 6-7-8 plus az szerintem megfelelő méret.


De persze a sima 4,7-es is jó azért.


Én is pl. munkahelyen van szabad pár percem index.hu, origo.hu, na most azt egy kis kijelzős mobilon elég "szenvedés" volna.

2017. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Captain Logic ***** válasza:
57%
Érdekes, én 4"-on is simán megvagyok, mind játékkal, mind videókkal, mind olvasással... De kinek mi. Kérdező, szerintem menj be egy iCentre-be, és próbáld ki mind a két méretet.
2017. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg ugye legfőképp melyikre van pénzed.
2017. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is megvagyok 4.0" kijelzőn mindennel. Filmet is nézek. Akinek az 5.0" a minimum, az vegyen tabletet. A telefon amúgyis telfonálásra való.
2017. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Captain Logic ***** válasza:
Azért ez kucsit túlzás. Manapság aki okosmobilt vesz, az nem azért veszi, hogy tudjon vele telefonálni. Sokkal inkább egy hordozható számítógépet keres. Főleg, hogy én pl évente 2x telefonálok kb, hiszen ezt a funkciót tökéletesen pótolja a Messenger, Face Time, Skype, Viber és hasonló szolgáltatások. Ha csak telefonálásra vennénk, akkor inkább egy Nokia butatelefonnal érdemes megpróbálkozni.
2017. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

plusz sokan használják a mobil-t autóba GPS navinak.


oda is kellene egy nagyobb kijelző.

2017. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem érdekes módon elég navigálni is a 4.0". Mint mondtam, filmre és ebook-ra is.
2017. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!