Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetőségem van egy használt...

Lehetőségem van egy használt Samung Omniát 40ezerért megvenni, de félek, hogy túl komoly nekem, lehet inkább csak egy Samsung S5230ast kellene? 19/lány vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem s 5230-asom van, nagyon szeretem. Egy ismerősömnek van egy komolyabb érintőképernyős Samsungja, azt hiszem az is Omnia. Otromba nagy a 5230-ashoz képest, nekem nem kéne. Ismerősöm se használja semmire, csak telefonálásra, szóval neki is bőven jó lenne az 5230 is. Fölölseges többszörös árat fizetni érte, ha aztán nem használod ki a funkcióit. Igazából ezt neked kell eldönteni, hogy mennyire igényled azokat a plusz dolgokat, amiket az Omnia tud. Én szívből merem ajánlani a 5230-ast, nagyon aranyos kis teló, sokmindent tud ő is, pofás is, a mérete is pont jó.


25/L

2010. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) én is inkább feléje hajlok, de majd este kiderül..egyébként az aksija meddig bírja?zenelejátszó jó?
2010. máj. 28. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Az aksija eszméletlen sokáig bírja, nem is tudom megmondani, hogy milyen gyakran rakom töltőre, de szerintem kb. 1,5-2 hetente. Pedig sokat beszélek rajta, párommal ingyen beszélünk, neki ugyanilyen telója van. Ő rendszeresen használja rádióhallgatásra napi 1-2 órát munkába menet-jövet, és ő is kb. hetente teszi fel töltőre. Én ezen nagyon meg vagyok amúgy lepve, mert pont azt olvastam, mielőtt megvettük a telóket, hogy az érintőképernyő miatt pár napota tölteni kell.


A zenét nagyon jó minőségben játsza le amúgy, szép tisztán szól, a füles is jó, amit adnak hozzá.

2010. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem eddig 2X volt omniám de nekem nagyon bevált

jó kis teló annyira nem is nagy

kicsit bonyolult de hamar meglehet szokni

nagy memória, és ami nem utólsó dolog h a avi filmet

konvertálás nélkül hibátlanul viszi

2010. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

az előző vok:D

annyi még hogy a 40ezer kicsit sok érte :s

2010. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!