Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy ha megnyito...

Miért van az, hogy ha megnyitom a Messengert akkor az a 'kamera' elkezd 'villogni'?

Figyelt kérdés

Tudom hogy azt jelenti, hogy a másik fél is megnyitotta az üzenetet és ő is nézi ...

DE van egy ismerősöm akivel 1 hónapja nem beszéltem és most megnyitottam a beszélgetést és megjelent az a 'villogó kamera' vagy mi :D és utána hirtelen eltűnt ! És hogy ez miért van ? Én arra gondolok , hogy valamikor ő is megnyitotta az üziket?!



2017. okt. 1. 00:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Párom mellettem fekszik, tvzik, én megnyitottam a messengert átküldeni neki egy cikket, és villog a kamera, pedig nem használja a telefont, és főleg nem nézi az üzeneteim. A messengerre megbízhatóság szempontjából ne sokat adj.
2017. okt. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!