Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér egy külföldi...

Mennyit ér egy külföldi kártyás 6S plus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok helyen kerestem utána de nem igazán kaptam konkrét választ, szóval azt szeretném megtudni, hogy körülbelül mennyit ér egy használt, külföldi kártyás Iphone 6s+?



2017. okt. 1. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy külföldi kártyás? Kártyafüggő?
2017. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan kártyával használod mint amilyen függő , akkor azt te tudod hogy neked mennyit ér.

Egyébként nem sokat ér, mert függetleniteni drága.

2017. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát hogy csak külföldi kártyával működik (szóval külföldi teelfon). Úgy értettem, lehet rossz volt a megfogalmazás bocsi:D
2017. okt. 1. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel ebay-re, olyan áron mint amennyiért bármelyik másik hasonló iphone van. Aztán valaki csak megveszi abból az országból.

Viszont ha itt Magyarországon akarnád eladni akkor sokkal kevesebbért tudnád. Függetlenítésre nem hiszem, hogy sokan költenének még, mert akkor már olyat vesznek amivel nem kell bajlódni. Esetleg alkatrésznek tudnád eladni.

2017. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem eladásról van szó:) Ajánlottak egy ilyen telefont (nekem a 'külföldiség' nem probléma), és nem tudom mennyi a reális ár egy ilyen telefonért..
2017. okt. 1. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!