Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az USSD kód...

Miért nem működik az USSD kód (*111#)?

Figyelt kérdés
Nem működik a Telekom önkiszolgálója, azt írja, hogy a szolgáltatás nem elérhető. Érdekes mód a *102# működik. A barátom mobiltelefonjáról is megpróbáltam, a saját sim-emmel, ott se működik. Sőt, az ő sim-jével sem működik. Nektek működik? Ha igen, miért van ez, és mit lehet tenni?

2017. okt. 1. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Most nekem sem működik. Azt írja, technikai okok miatt...

Tegnapelőtt még működött.


Hét elején volt, hogy az egyik művelet során hibaüzivel kidobott, majd pár óráig nem működött.

Szerintem rózsaszínék nem tudják ezt sem normálisan üzemeltetni. Hiába jelzi az ember a hibákat, még ők vannak fellázadva, hogy egyáltalán merek nekik szólni... Bezzeg kijavítani nem tudják ezt sem, kábeles szolgáltatást sem... Viszont van pofájuk új szolgáltatások rendezését követő 3 hónappal brutálisan emelni a szolgáltatás árát úgy, hogy erről tájékoztatást sem adtak, sőt oknak azt mondták, hogy eddig (3 hónapig) rosszúl számláztak...


Hát nem érdekes?

2017. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha masik SIM-mel sem mukodik, akkor Telekom-problema van. Tenni annyit tudsz, hogy varsz, vagy ha nagyon surgos inteznivalod van, hivod az ingyenes ugyfelszolgalatot. Megjavitani nem tudod, mert nem nalad romlott el valami.
2017. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi teendőd sincs vele.

Az ügyfélszolgálatot is hívhatod és ott is van önkiszolgáló menü.

Vagy belépsz az online felületen.

2017. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm. Ment a zöld kezecske.
2017. okt. 1. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!