Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldön dolgoztam és találta...

Külföldön dolgoztam és találtam egy Ipad-ot de nem tudom bekapcsolni mert kéri az apple ID-t és a jelszót. Fel lehet valahogy törni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 20:09
 1/7 Captain Logic ***** válasza:
2017. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valahogy biztos. Szoktak is versenyezni hackercsoportok, hogy a különböző eszközöket, rendszereket hogyan, meg milyen gyorsan lehet feltörni. Na, ők biztos profik ebben a témában.

Nem olyan egyszerű a dolog, hogy csak úgy legyen róla leírás a neten.

Szóval, marad a becsületes ember megoldása: Megpróbálja visszajuttatni a tulajnak. Vagy lesz egy papírnehezéked, ajtótámaszod.

2017. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Alaplapcsere vagy megszerzed a tulajdonos jelszavát. Más lehetőséged nincs.

Jobb lenne ha felvennéd a kapcsolatot a tulajjal (az e-mail címet látod bejelentkezésnél) és visszaadod neki, hisz neked ez egy papírnehezék maximum. Talán még hálapénzt is kapsz.

2017. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Rendőrségen add le!
2017. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:

Fel lehet. Csak idő kérdése. De minek? Anélkül os vissza tudod juttatni a tulajdonosának -és lehet, hogy nem értékeli, ha előtte feltöröd.

Csak akkor lenne értelme, ha el akarnád lopni...

2017. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Add vissza és ne legyél gusztustalan féreg. Másnak pénzbe került és lehet neki fontos dolgok vannak rajta. Pont az ilyen lopások miatt nézik le sok helyen a magyart. Sajnos valóban nem különb a cigánynál lassan.
2017. okt. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetéertek az előzőkkel! Ne törd fel, hanem írj az Apple ID-nál megadott email címre, hogy megtaláltad. Minek neked egy lopott iPad?
2017. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!