Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a rendszermemória, és...

Mi az a rendszermemória, és miért foglal ennyit?

Figyelt kérdés

Az előbb észrevettem,hogy alig van hely a telefonomon,egyből meg is csináltam azt amit meg kell,töröltem a gyorsítótárat,a letöltési előzményeket és a felesleges alkalmazásokat amiket nem használok,viszont nem oldódott meg a probléma ugyanúgy kevés a tárhelyem.

Megnéztem hogy mi a kő van,és látom hogy a rendszermemória felemészt több mint 3GiB-ot,mit lehet ezzel/ez ellen tenni?

Képernyőkép: [link]



2017. okt. 3. 03:14
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted maga a rendszer (Android) hol tárolódik? A felhőben?!
2017. okt. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést,mert nem tudtam rá a választ.Elnézést,de ne nézz le engem ezért.

A rendszer tárhelyigényének csökkentése érdekében lehet valamit csinálni?

2017. okt. 3. 04:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Garanciavesztés, és hozzá értés nélkül nem.


Egyetlen módja az az, hogy egy esetlegesen stock androidot kell flashelni a telefonra, amit neked nemigen ajánlok. Esetleg egy "kézzelfogható" szakit felkeresnék a helyedben.

2017. okt. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy memóriakártyát a telódba és mindent ments át arra. Persze az android op-ot ne... Csak az appokat, képeket, videókat...Ha egy ideje már használod a telót, akkor netezés következtében is könnyen és gyorsan lecsökken a teló saját tárhelye, jobb az alkalmazásokat kártyán tárolni.
2017. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tudsz csinálni. Főleg hogy manapság egy sima applikáció is több 100 MB lehet.
2017. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!