Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a telefomom...

Szerintetek a telefomom letiltott vagy a simkartya a hiba?

Figyelt kérdés

Nemreg vettem egy iphone telefont elsokezbol, meg apple garis. Aztmondtak, hogy ki lett fizetve mar a telefon. Irtunk errol a vasarlasrol adasveteli szerzodest is.

Az lenne nekem a kerdesem, hogyha azt irja ki a telefon, hogy Nincs szolgaltatas, akkor o tiltotta le? Mert nekem van egy vodas karyam(vodafone fuggo a telefon) ami levan tiltva mert nem hasznaltam x honapig. Es nemtudom eldonteni, hogy ez a kartya hibaja, vagy az elado letiltotta a telefont.

Kiprobalom majd masik kartyaval amint tudom, es ha letiltott akkor megteszem a feljelentest.

Elore is koszonom a valaszt, csak hozzaertok irjanak legyszives!


2017. okt. 5. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kipróbálod másik kártyával , utána már többet tudsz meg. Addig felesleges rugózni.
2017. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1!

De amikor annyival könnyebb minket megkérdezni, mint 5 perc alatt kipróbálni!

Mert mi mind Gyurcsok utódai vagyunk és távolbalátunk.

2017. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hiába van már kifizetve, ha nincs függetlenítve, nem tudod használni. Ha csak mondták, de az adásvételi szerződést átadták? Így lopottként kezelik, letiltják az IEMEI szám alapján. De ugyanez történik az összes okostelefon esetében is, ha az előfizetéshez volt.
2017. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eladtam a régi, már 2 éve kifizetett, de előfizetéshez kapott okostelefonomat. De a vevő Telekomos és nem előfizetéssel akarta használni. Mi történt? A én szolgáltatóm bevitte az adatokat, egy hét múlva megkaptam ajánlott levélben a feloldó kódot, azzal együtt bementünk, gyárira vissza lett állítva, beletették a másik SIM kártyát és beállították. Kutya közönséges Samsung Galaxy volt, nem iPhone.
2017. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

En irtam az eladoval adasvetelit, hogy letiltas ellen vallalja a garanciat, meg minden.

Sokaig tart igen, mert nincs vodafones a csaladban, es jelenleg nem otthon vagyok, szoval igen, sokaig tart.

2017. okt. 5. 21:52
 6/8 anonim válasza:
Lehetseges hogy levan tiltva sajnos en teljesen ugyanigy jartam
2017. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Es tettem feljelentest es azota sem tortent semmi (elozo valaszolo)
2017. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyetek magánembertől se iphone-t, se okostelefont, mert ezek a csalók lopottakat árulnak, letiltott IMEI-számmal. Valószinűleg valamelyik nyári fesztiválon lophatták. Feltehetően az apple gari és az adásvételi szerződés is hamis.
2017. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!