Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy megy ez iPhoneon?

Hogy megy ez iPhoneon?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni hamarosan es az iPhone 6s 7 vagy mostanában a plusz modellek is érdekelnek.

Fontos a megbízhatóság a hosszútávú használat miatt!

Ezek érdekelnenek : elsősorban üzemidő, intenzív és átlagos használat alatt.

Fotó minőség

Tárhely kapacitás, mármint mennyire elég egy 32gb modell?

Ezenkívül olyan dolgok hogy pl van egy fájl mondjuk egy egyetemi ppt pdf word stb azt ugyanúgy letudom tölteni mint androidon és gond nélkül tudom futtatni a telefonon?

Letoltesnel maradva pl torrent klienssel tudok pl filmet sorozatot letölteni mondjuk nCore stb oldalakról?

Továbbá pl ha sok zenem van amit szeretek hallgatni azt pc es iTunessal feltudom másolni mint wp és droidon?

Így hirtelen ennyi jutott eszembe!

Meg annyi hogy a plusz az miben más, mert addig megvan hogy méret jobb kijelző, de ezenkívül tud más érdemlegeset ? Es pl Mennyire nagy a sima 6s/7 hez képest?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 5. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
64 GB 7 vagy 7 Plus lenne megfelelő neked. Nekem 128 GB van és tudom mire használni. A 32 GB hosszabb távon kevés lehet. Mint manapság a 16 GB.
2017. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 7 plusról meg 6s plusról tudok írni tapasztalataim alapján.

Üzemidő:

Hú, hát a hetesem az szépen bírja. Ha spórolok vele és kímélő módba rakom, akkor egy napig pár óra netezéssel fixre kibírja. Mobilnet nagyon lehúzza

6s: borzalmas, 2 percenként simán lement egy százalék... Előtte huawei p8-om volt, ami elég szomorú, hiszen kb ugyanúgy bírta a két készülék az üzemidőt tekintve, és a 6s plus háromszorosa volt a h8 árának.

Tárhely: Én minimum 64-eset ajánlom. Voltam olyan hülye, hogy amikor az első iphoneomat vettem (a 6s ugye), akkor csak 32-set vettem... Én nem fértem el vele; zenék, képek, videók, alkalmazások, fájlok; erre nem jó a 32-es. Gondolom hosszútávra tervezed, nem csak 1-2 hónapra, ezért nem ajánlom ezt a tárhelyet.

Fotó minőség: egyikben sem csalódtam, kb hasonló a minőségük, de a 7nél egy picit jobb azért és gyorsabb

Le tudod tölteni gond nélkül.

Igen, fel tudod másolni iTunes segítségével a zenéket a telódra... szinte ez az egyetlen lehetőséged.

Meg annyi hogy a plusz az miben más, mert addig megvan hogy méret jobb kijelző, de ezenkívül tud más érdemlegeset ? Kicsi gyorsaságot is érezni pluson, és az üzemidejük is jobb szerintem, bár függ attól hogy osztod be, mire használod.

Mennyire nagyobb a plus a simához képest? Szerintem baromira. A simáknak nagyon kényelmes a fogása, míg a plust kb két kézzel kell fognod... Nagyon durván meglátszik a kijelző különbsége. Menj be egy közeli app storeba, ha van lehetőséged és vedd kezedbe. Én a nagy telók híve vagyok, hiába nehezebb körbefogni, nekem ez kényelmesebb

2017. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Tudom hogy 64 GB lenne a megfelelő de olyan sajnos nincs 7,7+ van mint a 6 S nél.

A másik hogy a 128gb ost már túl drágának tartom.

2. Köszönöm a részletes véleményt.

Akkor mindent letudok tölteni amit említettem, mert arra nem tertel ki annyira!?

Jöhetnek még személyes tapasztalatok másoktól is!

2017. okt. 5. 20:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyit 2. Hogy a 6 és 7 plusz között mennyire van különbsé, amiért megéri az újabb?
2017. okt. 5. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Üzemidő: ez mindig a használattól függ, de általában mindegyik legalább egy napot ki szokott bírni, amíg este töltőre kerül. Sosem értettem az üzemidő fetisisztákat, hogy 2-3 napokat várnak el egy okostelefontól, és persze mindent kikapcsolnak, amitől igazán használható. Lehet, hogy barlangban élnek, ahol nincs áram, nem tudom :-)


Tárhely: megint a használattól függ. Ha offline éled az életedet, akkor mináél nagyobb, annál jobb. Ha online, akkor elég 32/64.


Egyszerű fáljformátumokkal elbír az iOS, nyilván megvannak az alkalmazások a megjelenítéshez (Acrobat Reader, MS-Office, stb.).


Torrentet nyugotan elfelejtheted, olyasmit nem tudsz letölteni direkben. Hogy játszik-e le mkv-t, megmondom őszintén fogalmam nincs, soha nem volt ilyen perverz vágyam, hogy telefonon filmet nézzek :-)


Zene: iTunes-on lehet szinkronizálni, ha ezt akarod. Ha nem, akkor ott a Spotify, vagy az AppleMusic, és akkor erre nincs szükség (feltéve, ha mobilnetre is hajlandó vagy költeni).


Méret, kijelző, design: bemész a boltba, és megnézed. Az a biztos.

2017. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Oké én sem 2-3 napra gondoltam de ha reggel elmegyek otthonról és nem élek külső akksival stb akkor ha egész nap nyustolom a telót akkor se merüljön le mire haza érek késő este..


Azért csak letudna játszani a filmeket..a legalapabb telefon is szinte minden formátumot lejatszik..


A kijelző méret az nem lenne baj ha nagyobb lenne csak a plusz verziónak túl nagy a káva és így eléggé nagy maga a telefon, de lehet ez csak megszokás kérdése lenne.

2017. okt. 6. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!