Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 privát...

Troy95 kérdése:

Samsung Galaxy S5 privát tartalmak? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Volt egy Samsung galaxy s5 készülékem. Amiben volt egy SD kártya és arról pár képet privát ba helyeztem, tehát hogy azokat senki nem látja csak én ha feloldom a privat tartalmakat, de aki ismeri a telefont biztos tudja.. Na most ez telefon pár napja teljesen tönkre ment. Ki szedtem az SD kartyat, mert hiába kőtöm rá számító gépre az nem ismer fel. Na tehát ki szedtem az SD kártyát be raktam egy másik androidos telefonba (Samsung galaxy a3) hogy majd csinálok arrol egy adat mentést. Viszont a privat tartalmakat nem találtam sehol. Rá kötöttem gépre ott is meg nyitottam és, ott sem találom azokat a mappákat amik az S5omon a privát tartalmakba voltak. Pedig amúgy az SD Kártyára voltak mentve.. Szoval hogyan tudnám elérni azokat a dolgokat amik privátba voltak? Nagyon fontos lenne segítenétek? (Helyesírási hibákért, stb előre is bocsi nem az a lényeg)

2017. okt. 6. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ki szedtem az SD kartyat, mert hiába kőtöm rá számító gépre az nem ismer fel.

Rá kötöttem gépre ott is meg nyitottam és, ott sem találom azokat a mappákat amik az S5omon a privát tartalmakba voltak."


Nem azt írtad, hogy nem ismerte fel a gép?

Na de mindegy


Próbálj szerezni egy ugyanolyan telefont, mint ami elromlott, esetleg recuva deep scan, ha nem írtál abba a mappába semmit, akkor legalább a halvány lila gőzét látni fogod.

KB ennyit tudtam segíteni.

2020. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg titkosítva vannak a fájlok, azokról lemondhatsz.
2020. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!