Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telenor Szombaton is szállít?

Judzsin123 kérdése:

A Telenor Szombaton is szállít?

Figyelt kérdés
Rendeltem interneten egy telefont Szerdán és ki lehetett választani, hogy mikorra hozzák ki. A leghamarabbi opció az volt, hogy Szombaton 8:00-12:00-ig. És az lenne a kérdésem, hogy szerintetek tényleg kihozza holnapra vagy nem? A NetShop azt írja, hogy 'A megrendelés feldolgozása folyamatban van.' szóval én nem látok rá esélyt, de hátha valaki már rendelt online a Telenortól. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2017. okt. 6. 18:23
 1/2 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nem tudom igazából a Telenornál, hogy zajlik,. de szerintem akkor van rá esély, ha az állapot "Szállítás alatt"
2017. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kiszállítás az Előfizető által választott időablakban, munkanapon 8 és 17 óra között történik. Az MPL a kiszállítás napján SMS-ben értesítést küld.


szóval nem.

2017. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!