Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom?

Nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
Lg l9 2 mobilról van szó. Próbáltam hard reset-elni, de nem sikerült. A képernyőtöltést mutatja, de nem lép be a menübe. Mi lehet a gond?
2017. okt. 7. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Front, páratartalom, elektromágneses kisugárzás, napviharok, globális felmelegedés.

Nagyjából ilyen széles skálán mogoznak az alapján, amit leírtál a hibáról és az előzményekről.

2017. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lefagyott a mobil és gondoltam újból indítom, de azóta csak a képernyőtöltést mutatja. Próbáltam hard reset-elni, de ugyanúgy csak a képernyőtöltést mutatja, ha bekapcsolom. 1x már fordult elő ilyen, de akkor a hard reset segített. Remélem így bővebb.
2017. okt. 7. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

LG Flashtool -al flash -elj rá (*.kdz fájlból) stock rom -ot.


Neten találhatsz hozzá gyári rendszert, vagy ha tudod milyen verzió van rajta, flash -elheted ugyanazt a verziót is.


Megj.:

Ha download módban csatlakoztatod és utánna indítod csak a flashtool -t, akkor nem fogja a flashtool factory reset -re kényszeríteni a készüléket (megmaradnak az adatok). Ha eltérő verziót flash -elsz, vagy hibás program okozta a boot hibát, akkor nem ajánlom a csak rendszer csere megoldást. Ilyen esetben jobb lépésről lépésre követni a leírást (ez viszont töröl mindent a készülékről).

2017. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Utána járok. Köszönöm a választ!
2017. okt. 7. 18:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt írja a flash tool használata közben, hogy a telefon nincs csatlakoztatva, miközben csatlakoztatva van. Mi a gond?
2017. okt. 7. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Driver telepítve van a flashtool -hoz? Driver telepítés után újraindítottad a gépet?
2017. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Telepítve van, de még nem próbálkoztam az újraindítással. Egyébként most már az első résznél továbbjutottam. Már a második résznél akadtam el. Ezt írja ki: "Ellenőrizze a PC-jén az állapotot és próbálja újra."
2017. okt. 7. 23:37
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt az oldalt használom segítségként. Az oldal alján ezt írja: "If you get “The phone is disconnected form PC”, then change the USB port form USB 3.0 to USB 2.0." Az előző problémámra ez megoldást jelentett volna, de hogyan lehetséges 3.0 portot, 2.0-ra tenni?!

2017. okt. 7. 23:39
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm a segítséged, nélküled nem ment volna!
2017. okt. 8. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!