Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnénk....

Új telefont szeretnénk. Felmerült néhány lehetőség, de nem értünk hozzá. Samsung J3 2017, J5 2016, Nokia 3, Huawei P8 Lite, Alcatel A5 led, HTC Desire 650, Huaweii Y6ii compact, melyikek jobbak és miért?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül szerintem a Samsung lenne a legjobb szerintem, de lehet más mást mond.


De akkor ne a J széria, az a belépő szint hanem mondjuk egy Samsung A3-as. Mondjuk a 2017-es modell az A320-as.

2017. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még a Huawei p8-as.
2017. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az új J3-ra csak 2400mAh aksit ír, a J5 2016-ra meg 3100-at, kb egyforma paraméterekkel csak az új J3 újabb ANdroiddal. Nem szeretnénk naponta tölteni, azért ez elgondolkodtató különbség, azért kérdem, én csak a számokhoz értek..
2017. okt. 8. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közül a Samsung-ok jobbak, és ezek jó telefonok.


De mint mondtam a J széria az a belépő szint.


Lehet jobb lenne egy Samsung A3-as vagy A5-ös, azok már úgymond komoly telefonok, a legjobbakkal is felveszik a versenyt.

2017. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Ezek közül talán a Nokia 3 ha ér valamit.

Egy Xiaomi Redmi Note 4el sokkal jobban járnál.

2017. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!