Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be lehet mérni a kikapcsolt...

Be lehet mérni a kikapcsolt telefonom?

Figyelt kérdés
Mai nap elhagytam a mobilom, es hiába csörgetem, ki van kapcsolva. Az a kérdésem, hogy van bármi módszer, hogy a kikapcsolt IPhone-om megtalaljam? Forduljak a rendőrséghez, ők meg tudnák találni ugy, ha ki van kapcsolva vagy esélytelen?

2017. okt. 9. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van az "iphone keresése" szolgáltatás, ez alapból be van kapcsolva általában (?)

Ha számítógépen belépsz az Apple ID-vel és jelszóval, talán térképen láthatod, merre van...

Nem tudom, miként lehet reset-elni a telefont, de ahhoz ki kelene jelentkezni a fiókból amihez meg jelszót kér biztonsági okokból...

Ha kikapcsolták és más sim-et tettek bele de más nem történt, akkor is a te Apple ID-del van bejelentkezve és az iPhone keresése szolgáltatással esetleg láthatod....

2017. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:
80%

Ha ki van kapcsolva, akkor mégis hogyan közölné a pozícióját?

Még a rendőrséggel sem kommunikál.

Ahogy az első írtab a telefon keresésével megnézhetedb mi volt az utolsó ismert pozíciója, amikor még működött...

2017. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ki van kapcsolva, miből gondoltad? Hívod a számot és olyan mintha ki lenne kapcsolva?

Ha csak sim-et cseréltek, lehet, hogy használják továbbra is új Simkártyával.

2017. okt. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha használja valaki, akkor icloudon be kellene tudnia mérni, nem?
2017. okt. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!