Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti iPhone 7 vagy 8 plust...

Ti iPhone 7 vagy 8 plust vasarolnatok ha 6-rol valtanatok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 9. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

annyira mind1, nem? ha van pénzed, akkor vegyél 8 plus-t, ha meg annyid nincs, akkor értelemszerűen nem tudod megvenni.


mondjuk én jelenleg semmilyet nem vennék...talán ha újban gondolkozok, akkor inkább 7 plus-t(most is az van amúgy). azon legalább nem iOS 11 van, amit a dobozból veszel ki.

évről évre egyre szarabbak, soha nem gondoltam volna, hogy majd én is arra fogok kényszerülni, hogyha a legközelebbi főverziós frissítés érkezik jövőre, valószínűleg fel sem rakom, csak ha már bugmentes lesz.

most jelenleg egy nyűg használni, néha eltűnik a lezárt képernyőről a zenelejátszó lejátszás közben, meg nyilván lehetne sorolni.


szóval most jelenleg az ember jobban jár egy iOS 10-es új 7/7 plus-szal.


nyilván ha nekem is 6-os lenne, és nem lennének ilyen problémák, akkor a 8 plus-t választanám.

2017. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az uj ios tenyleg botrany, nekem a 6om nagyon szar miatta. Illetve az akksija se a legjobb mar
2017. okt. 9. 20:28
 3/6 Captain Logic ***** válasza:
100%
11.1-es nyilvános béta a legtöbb bugot megoldotta nálam, egy reset meg még 3x gyorsabbá is varázsolta. Ajánlom mindenki figyelmébe.
2017. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem megvolt a restore, de sajnos nem segített...sőt szerintem amúgy egyedül vagyok a problémámmal, de töltés közben eltűnik a wifi jele az állapotsávból...ahogy észrevettem, ez attól függ, éppen hány százaléknál tart a töltés...ami furcsa, hogyha a mobilnet is be van kapcsolva a háttérben, akkor a 4G-t azt kiírja a wifi helyén...ha nincs, akkor üres. ettől függetlenül kapcsolat az megvan. ez is úgy ment, hogy csináltam egy restore-t, és már az aktiválásnál, amikor kéri, csatlakozzak wifi-hez, akkor sem mutatta, hogy amúgy létrejött a kapcsolat, mert épp töltőn volt közben...
2017. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
8 plust rendeltem :)
2017. okt. 29. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 7 plust választanék, de látom már megrendelted. :) Meg szabad kérdezni hogy milyen színben választottad?
2017. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!