Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok ilyen paraméterek alapján?

Figyelt kérdés
Két dolog, azaz három fontos. Egyik hogy Android legyen, másik kettő meg hogy legyen jobb kamerája és ne akadozzon ha használom. Játszani nem szoktam, inkább csak netezni/átlagos appokat haszbnálok. Nem kell nagy képernyő vagy nagy hangszórók illetve más extra funkció.
2017. okt. 10. 07:29
 1/7 menta34 ***** válasza:
Talán ha megadnád, hogy mennyi pénzt szánsz rá :))
2017. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az ár megadása nélkül a Sonyk mindig a kamerára mennek rá, ha megnézed a hasonló árú különböző márkájú telefonokat, a sony mindig jobb kamera téren
2017. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:
Igen, vitathatatlanb hogy a Sony nagyon jó kameramodulokat csinál. Ezért is érthetetlen, hogy ugyanaz a kamera egy más gyártó készülékeibe szerelve sokkal szebb képeket készít, mint a Sony mobilok. A Sony ennyire nem ért a szoftverhez?
2017. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Note 8
2017. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
S7 edge. Vagy ha tetszik az infinity display akkor S8 / S8+
2017. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Árra nem tudok mondani fixet, inkább az olcsóbb felé húzzon (100-80e alatt ha lehet) Azért is írtam, hogy ne legyen más egyéb drága dolog mint ujjlenyomatolvasó nfc stb... Megnézem amiket írtatok, köszi.
2017. okt. 11. 07:49
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok köszönöm a lepontozást... :D miközben a kérdésre válaszoltam.

M1.


Ajánlanám a Homtom HT10-et, 4gb/64gb, 10mag, és 21mp sony kamera van benne (én is ezt akarom megvenni), az ára mindemellett verhetetlen 55-60ezer :)

2017. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!