Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok csinálni a telefonna...

Mit tudok csinálni a telefonnal, ha többszöri újraindítás után sem tudja betölteni az Androidot?

Figyelt kérdés

A telefon típusa Samsung Galaxy Note 5.

A délután folyamán egyre lassabban kezdett működni, mire én a "karbantartás" opciónál kitisztítottam a memóriát, majd újraindítottam a mobilt. Most csak villog a Samsung ikon a telefonon, de az Android nem töltődik be. A készüléket próbáltam kikapcsolni, de az sem működik...



#mobil #telefon #lefagyás #Android #betöltés #Android fagyás #mobil fagyás #mobiltelefon fagyás
2017. okt. 10. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerviz.

Vagy megvárhatod amíg lemerül, aztán utána töltőre rakni és bekapcsolni.

2017. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hangerő le + home + power 10mp-ig, akkor kikapcsol

utána megpróbálhatod töltőre dugni, de szerintem hasonlóan

fog rá reagálni... de hátha mégse. Viszont ha bootloop

lett, akkor felrakod töltőre 24 órára, és az elején

említett módszerrel utána kikapcsolod. Utána download

mód, és rendszerfrissítés.

2017. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a készüléket, de az általános, recoveryben cache/dalvik törlés vagy ugyanitt factory resetet megnézném, mielőtt elpihentetem a szervízben 1-2 hónapra.
2017. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: Bootloopnál cache törlés sem, és factory reset sem

oldja meg a problémát, már ha egyáltalán engedi a reco-

veryt.

2017. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat. Újraindításnál sajnos semmi nem történik, marad a villogó Samsung logó. Ha töltőre dugom, szintné nem történik semmi, ilyenkor a telefon maximum kiírja, hogy a töltés éppen hány százalékon áll. Ha összecsatlakozom a laptoppal, a Windows nem érzékeli a telefont, a telefon mappáihoz pedig így nem tudok hozzáférni. Most megpróbálom teljesen lemeríteni a telefont (hagyni hogy villogjon tovább a Samsung logo", majd újból bekapcsolni, miután teljesen lemerült, hátha utána "észhez tér"...
2017. okt. 10. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:

De magától, belenyúlkálás nélkül mitől bootloopolna? Tudom, szar a samsung szoftvere, na de ennyire? :D

Ettől függetlenül egy hard resetet én is tolnák neki (asszem hangerő fel+home+bekapcs a recovery, innen tudod), hátha megoldja mielőtt még szervizelteted.

2017. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A neten idő közben találtam olyan videókat a Youtube-on, ahol megmutatják, hogyan lehet megoldani a Bootloop problémáját (PC-re/laptopra letöltenek egy firmware-t, külön felraknak egy Odin nevű programot, és azzal másolják be a firmware fájljait a telefonra)... nem tudom, meg merjem-e próbálni otthon, mert kb. annyira értek az egészhez mint zsiráf a mélyrepüléshez (hiába mutatják videón lépésről-lépésre a dolot és tűnik egyértelműnek minden lépés) Gondolom a szoftver garanciám is elveszne, ha kiderülne, hogy belepiszkáltam a telefon rendszerfájljaiba, mert gondolom aki ért hozzá, látná a dolgot...
2017. okt. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!