Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az európai,...

Mi a különbség az európai, amerikai és ázsiai piacra szánt, de ugyanolyan típusú okostelefonok között?

Figyelt kérdés

Én speciel nem értem a dolgot, de valaki világosítson fel lécci, mert esküsznek rá h csakis Európába szántat vegyünk, viszont a műszaki adataiban semmi különbséget nem látok. A frekvenciák, minden passzol ...


Vagy csak marketing-fogás lenne, hogy ilyen-olyan piac?

Főleg hogy aztán létezik egy "global" version is, és szóval ettől kezdve feladom a dolgot, semmit se értek.

A globalnak mindenhol kéne működnie, nem? Bár ott se látok semmi pluszt vagy egyáltalán eltérést ...


pl:

[link]


2017. okt. 11. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kinából hozattam, meg még vagy tizen páran a családban telefonokat és mind működik kivétel nélkül.

Jobban tudják azt ott mint itt egy pár okoskodó hogy milyen telefont kell csinálni és eladni. Nekik ez az érdekük , az hogy jól menjen a piac, meg legyenek a vevők elégedve.

2017. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a dolog csak általánosan igaz. a te esetedben pont nem, de vannak olyan modellek, ahol például eltérők a támogatott frekvenciák, eltérőek a dobozban lévő tartozékok stb.
2017. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és az én esetemben pont mi az ami miért nem igaz??
2017. okt. 11. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
leírtad. a5 esetében nem különböznek a támogatott frekvenciák a különböző változatokban.
2017. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!