Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilarénás tesztek alapján...

Mobilarénás tesztek alapján kiválasztottam néhány pénztárcámnak megengedhető telefont, melyikkel a jobb a tapasztalat? Vernee Thor, Galaxy J5 2016, Xiaomi Redmi 4X?

Figyelt kérdés
Egyiknél tovább bírja az aksi, másik gyorsabb, harmadikban jobb kamera, ez evidens, de a cikk megjelenéskori, amikor még tapasztalatok nem igazán voltak, csak a teszt.
2017. okt. 11. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi Redmi 4x-t ajánlom. Nekem is Xiaomim van és nagyon jó.
2017. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ár-tudás arányban jelenleg a 4x a legjobb
2017. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok telefont vennék nem arany áron

Kérdésem lenne s a Google nem adott rá választ

Xiaomi Redmi 4X 3/32 milyen a hangja? elég hangos az első hangszórója? a lehetőségekhez mérten az összes infót begyűjtöttem csak azt nem sikerült kiderítenem hogy mint telefon működik ?Valamiért egyik tesztelőnek se volt szempont hogy telefonálni lehet e a készülékkel (ami nekem nagyon tetszik) mondjuk a metrón nem felújított szerelvényből?

2017. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A vetnee Thor nagyon jo
2017. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!