Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet függetleníteni hűségidőn...

Lehet függetleníteni hűségidőn túli telekom készüléket számla minden nélkül legálisan telekomnál?

Figyelt kérdés

Mert használtam vettem gsm boltból es ilyenkor hogy lehetne még is legálisan függetleníteni?

Ha lehetséges olxan megoldás h legàlisan függetlenítsenek nem eredeti tulajnak, akkor felhívom telekomot, de előbb segítsen egy szakértő, mielőtt hülyének néznek.



2017. okt. 11. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Be kell menni a Telekomhoz a papirokkal ! és meg mondják mi a teendő.
2017. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha se számlát, sőt semmilyen papírt nem kaptál a "vásárláskor" akkor mivel bizonyítod hogy nem találtad/loptad?
2017. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy na bocsanat mmint az eredeti telekomos papirok nélkül tehát hogy nem eredeti tulaj vagyok, akkor a gsm-es szamla elég? De eleg lenne mondjuk aki jofogason vesz keszuleket egy adasveteli szerzodes is eleg es mehetne azzal a tmobilhoz ?
2017. okt. 11. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
GSM boltban is kellene adniuk számlát a vásárláskor.
2017. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a GSM számlája hivatalos -nem csak egy blokk- akkor elég.

Az adás-vételi is jó, ha pl. a Jófogáson vetted.

2017. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!! Rendben gsm hivatalos számla is jó akkor köszi minden választ és a segitséget!!!
2017. okt. 12. 01:28
 7/7 anonim ***** válasza:

1414-et kell hívni, 3.6 menüpon

IMEI számot és a telefonszámot kell megadni, oda kapod majd a kódot a függetlenítéshez

2017. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!