Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még megvenni az iPad...

Megéri még megvenni az iPad mini 2-őt?

Figyelt kérdés

Karacsonykor venném meg magamnak és 2-3 évig tuti használnám, jól működne? Vagy ha nem akkor milyen más gyártó készülékét ajánlanátok max.80-90 ezres árkategóriában?

Most leszek kollegista (középiskolában) és oda szeretném. Szóval amire használnám:

Facebook, Instagram, Messenger, 1-2 egyszerűbb játék, de főként videókat, filmeket néznék rajta, meg házi feladatokhoz kutató munka és hasonló alap dolgok. Szeretném hogy gyors legyen és még 2-3 év múlva is megmaradjon ez a tulajdonsága. Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. okt. 12. 08:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Applet az életben nem vennék.

Nem, nem azért mert "rasszista" vagyok, hanem mert 90e Ftért amit kinál az már 4 éve meg volt a 20ezres tableteknél.

Helyette én:

[link]

[link]


Csak példának.

Nem szeretem a huawei-t, de azt már csak a design miatt, tudásilag magasan verik a konkurenciát

2017. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!