Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Samsung Galaxy Note 3 telefonnal rendelkezem, viszont szeretném lecserélni.

Szeretnék vásárolni egy másikat, maximum 40.000-ig(használtan).

Kikötéseim a telefonnal kapcsolatban, hogy legalább 5,5" kijelzővel rendelkezzen, és a kamerája jó legyen.

LG G3-on kívül, mert olyan telefonom már volt.

Szívesen fogadok kínai gyártóktól is telefont, mivel volt már Xiaomi telefonom is, és semmi problémám nem volt még vele.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 12. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi note 4 et tudom ajánlani. Ekkora méretben nincs túl sok választási lehetőség 40 ezer forintos ár alatt. Viszont szerintem Galaxy Note 3 ról nem lenne túl nagy előrelépés váltani.


Szerintem ha működik a telefonod rendesen és az akkuideje is megfelelő akkor nem kapsz sokkal jobb telefont 40 ezer forintért a jelenleginél.

2017. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi 4x szerintem.
2017. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából egy problémám van vele, a kamera, és elég sokat fotozok, most vagy csak nálam rossz, vagy alapból szarul van megcsinálva, mert nagyon zajos képeket csinálni.
2017. okt. 12. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy hozzátenni a pénzhez és akkor egy Samsung A3-as, A320, csak az sajna 16 Gb-os, és kisebb kijelző.
2017. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos hozzátenni nem tudok, ennyi az össz. keret.
2017. okt. 12. 19:19
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
G4?
2017. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam azon is, jelenleg Xiaomi Note 4 és G4 között vacilálok.

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek megy a zöldkéz!

2017. okt. 12. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:

(Első válaszoló vagyok)


Van egy LG Nexus 5X -em szerintem még mindig top minőséget képvisel kamera terén.


Példa videó: https://www.youtube.com/watch?v=BEWUPYELtYs&t=0


Hátránya, hogy a képstabilizátor Full HD -ban működik csak jól, 4K videófelvételnél már nem annyira, valamint 5.2 -es csak a kijelzőméret.


Néhány fotó, amit én lőttem vele:


[link]

[link]

[link]


Mivel Google Pixel XL 2 re váltok, ami novemberben jön meg így eladom majd a 32GB -s Nexus 5X -emet. 40 ezer forintért odaadnám, ha érdekel. Néhány kisebb használatból eredő karcal, 8.0 ás androiddal.


Dbrandes mahagoni fa hatású hátlap matricával


[link]


Ha esetleg érdekel a kisebb méret ellenére, keress meg privát üzenetben.

2017. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!