Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone szakértőkre lenne...

Iphone szakértőkre lenne szükségem! Azzal van a probléma hogy a telefon este pontban éjfélkor másodpercenként, pittyegő hangon jelez. Valaki nem tud valami megoldást?

Figyelt kérdés
Apukámmal átnéztük a telefont, de semmi naptárbejegyzés vagy ébresztő nincsen beállítva. Semmilyen olyan funkciót nem találtunk ami jelezhetne. A telefont estére lenémítom, éjszakai módba teszem, és repülő módban. Ritkán, de előfordul hogy még akkor is kiadja ezt a hangot! Kb. egy 10mp.-ig csinálja, és mindig a jelzés előtt 2mp.-el ébredek fel, és mikor kinyitom a szemem már tudom hogy megint pittyogni fog a telefon. (ez nyilván a telefon "hatósugarától" van, vagy nem is tudom hogy minek nevezzem. Természetesen kikapcsolhatnám, és akkor nem jelezne, de néha elfelejtem, és ha ébresztenem kell magam akkor is jelez, ritka alkalom mikor nem. Valaki nem tudja hogy mi lehet ez?

2017. okt. 12. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de a hangkiadás jele lehet hack-elésnek is...bár valószínű/reméljük nem ez történt.

[link]

Ebből ugye nincs más dolog ami passzol? Ha nincs, akkor csak telepítsd újra. Nem tudom, ez mennyire bonyolult dolog, mivel pont IPhone-m nem volt. Ha továbbá is bajok vannak, vidd szervízbe megnézetni, lehet valami valós(nem agyi) problémája van.

Így idegenben ennyit tudtam mondani. :/

2017. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Mindenképpen elviszem szervízbe és megnézetem.
2017. okt. 13. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
de legjobban jársz, ha az almás teréméket alsóhorog dobásban kukába dobod, ahova való!
2019. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!