Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért nem kapcsolódik be az IPhone-om? (Iphone 4)

Egyszer csak elment a kép, és nem reagál semmire.
Gépre rádugva se a gép se a telefon nem mutat semmit.
A hard resetet is megpróbáltam rajta sokszor, de az se segített... valaki tudna segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone 4, hard reset

10-12 21:30  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Lejért, vége.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 10-12 21:44 Privát üzenet
nagyon valószínű,h alaplap hiba. nekem is az SE-m így végezte, sajnos beázott...:(

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 10-16 22:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Segítség! Nem kapcsolódik be az iPhoneom, mit tegyek?
Vásároltam egy Ipega pg-9021 kontrollert, viszont nem reagál semmilyen játékra, pedig kapcsolódik hozzá a telefonom. Próbáltam több módban is de semmi. Valakinek valami ötlet mi..
Iphonenosok! Miért van az hogy hiába kapcsolódik a teló a wifihez, mégsem tölti be az app storet, vagy pl naggyon naggyon lassan/egyáltalán nem tölti be a safari az adott oldalt?
Mennyi idő míg az iPhone 4 kapcsolódik az iTunes-hoz?
A telefonom nem kapcsolódik a laptopomhoz?
Nem jó a wi-fi a telefonomon. Látja meg minden, de a messengerre is csak kapcsolódik, viszont a laptopon jó a Wi-fi, mi lehet a baja (iphone 5)?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu