Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
Ash Harding nevű felhasználó kérdése:

IPhone 4s-nél, létre hoztam egy apple id-t de nem enged letölteni semmit mert meg kell adnom egy fizetési módot, de nem akarok bankkártyát adni a fiókhoz és nincs "none" lehetőség. Ilyenkor mit kell tenni?

Köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, Apple ID, engedély

10-12 21:44  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
teljesen mind1, 4S-re már úgysem tudsz szinte semmit letölteni.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 10-12 21:59 Privát üzenet
kártya nélkül nem fog menni, azzal igazolod hogy frankó vagy, ez nem lakatos brandon világa

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 10-12 22:36 Privát üzenet
Ott van az, csak rosszul nézted. Már nem tudom hogyan van ott, de a feleségemnek telepítettem tavaly az Iphon 4S ét, és emlékszem rá, hogy van ilyen "később" lehetőség

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 10-24 14:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Venni akarok fényképezőgépet és ez a kettő között vaciéálok: Nikon Coolpix L340 és Cannon Powershot SX400 Is? Melyik tud többet? Képminőség, beállítási lehetőseg stb.
Iphone 4s apple ID fióknál sehol nincs olyan lehetőség hogy nem akarok bankártyával fizetni. Hogy lehet elkerülni a bankártya nélküli fizetést?
Venni akarok egy telefon a telekom-nál, előfizetés nélkül, és van olyan lehetőség hogy nettó ár és bruttó ár! Mivel a nettó ár olcsóbb és azt szeretném választani, akkor nekem a..
Hogyan működik a shutterstock ha képet akarok vásárolni onnan? Minden képet külön kell megvennem? Vagy van egybe lehetőség is pl fél évre kifizetek egy bizonyos összeget?
Van arra lehetőség a T-Mobile-ba, hogy leinformáljam a telefont amit meg akarok venni?
IPod shuffle-t akarok venni, de azt hallottam, arra csak az ITunes-ból lehet zenét tölteni. Akkor tehát, a meglévő CD-im is csak úgy másolhatom rá, ha megveszem mégegyszer az..

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu