Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most nekem a Cyan, Denim vagy...

Most nekem a Cyan, Denim vagy az Insider verzió van a mobilomon?

Figyelt kérdés

Először is a mobilom Nokia Lumia 525, OS pontos verziószáma:8.10.14219.341

A mobil azt írja, hogy Lumia Cyan, de olvastam, hogy amiért az Insider verzió külön van(nincs igazi neve), így még mindig a Cyan-t írja ki.

Ha még mindig a Cyan van rajta, miért írja azt, hogy "Your phone is up to date.", amikor frissíteni szeretném?...Mivel Windows Insider nélkül is a Denim-et támogatnia kellene.(Mellesleg szerintem az Insider programban nincs is benne a mobilomXD)



2017. okt. 13. 13:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Oké, rájöttem. Kiderült, mi volt...manuálisan frissítenem és telepítenem kellett az app-okat.-.-" Ekkor megkaptam az értesítést, hogy "Welcome to Nokia Denim", ami elvitt a weboldalra, ami leírja, hogy mik a frissítések. Továbbá, megnéztem és mostmár azt írja, hogy a Denim van meg.

(Azért írtam le, hogy hátha valaki más is össze lenne zavarodva ezzel kapcsolatban, mivel normális esetben a rendszerfrissítés nem így történik.)

De akkor ennyi? Nincs további frissítés erre a telefonra?...Örülnék egy Win10-nek. :D

2017. okt. 13. 13:49
 2/2 AntZ ***** válasza:

Nem örülnél annak sem:

[link]

2017. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!