Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon érintőképernyőn...

Telefon érintőképernyőn valami folt szerű izé, mi ez?

Figyelt kérdés

A telefonom képernyőjén megjelent valami folt szerűség. Pár napja vettem észre ha erősebben nyomom a kijelzőt, akkor látok ilyen zöld-piros nagyon kicsi dolgot rajta. (Nem,nem kosz. De olyan nehéz leírni!) Na és most állandóan ott látom, nem zavaró, működik a képernyő is. Kicsit ahhoz hasonlít, amikor a buborék tetején is van ilyen színes dolog.

Bocsánat, de teljesen laikus vagyok. :D


2017. okt. 13. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudsz rólla készíteni fotót? Lehetőleg jó minőségű képet lenne érdemes linkelni...


Így látatlanban feltételezhetően pixelhiba, de kép nélkül nem állítom 100% -osan biztosan.

2017. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jut eszembe:

Azt is jó lenne tudni, hogy milyen típusú kijelző. Pl.: lcd; amoled; ...?

2017. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Nemsokára elviszem szerelőhöz, mert én tényleg nem értek ehhez. LCD- a képernyő típusa, egy lassan két éves Samsung telefon, és eddig nem volt ilyen. Érdekes, ma reggel megint nem láttam a pöttyöt, most este viszont igen... Mindegy, azért remélem még tudom használni egy ideig.

Amit elfelejtettem leírni,hogy ha erősebben rányomom az ujjam, akkor nagyobb lessz a folt.

2017. okt. 14. 21:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta, megtört a kijelző. (?) Lehetséges? :(
2017. okt. 14. 21:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el!!!!!

Levettem a telefontokom, és eltűnt!

Visszatettem és megint megjelent!!!

Dehát ez a tok majdnem egy éves. Eddig nem ez volt.

El sem hiszem! Húú, nagyon örülök, mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2017. okt. 14. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!