Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a touch id-m?

Miért nem működik a touch id-m?

Figyelt kérdés
Olyan problémával állok szemben,hogy az Iphone 6s telefonomon mikor be akarom állítani a touch id-mat,azt irja ki hogy sikertelen.Meg sem próbálja be scnannelni az újjam...Mit kell tenni ebben az esetben ?

2017. okt. 14. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még garanciális, vidd vissza, mert touchID-t sajnos még szerelni sem lehet ha jól tudom (lehet hogy nem). Ha újonnan vetted, ki fogják cserélni, ha használtan, akkor valószínűleg szét volt szedve és nem eredeti.
2017. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Használtam vásároltam.Minden tökéletesen működik kivéve ezt...
2017. okt. 14. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Az már nem is fog működni és ahogy írták korábban nem lehet szervizelni se, csak az alaplappal együtt kicserélni. Egy alappal kizárólag egy ujjenyomat olvasó szenzor működik így alaplapcsere nélkül nem is lehet cserélni. Az alaplapcsere árán pedig lassan új telefont vennél.
2017. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha kicseréltetném a home gombot akkor igazaból nem oldana meg semmit?
2017. okt. 14. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Home gomb cserével még nem működne. Mivel a TouchID a beléptető rendszer ezért különös figyelmet fektetett az apple arra, hogy esetleges telefonlopásnál egy touchid cserével ne tudjanak hozzáférni az adatokhoz.
2017. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ez egy ötvenesbe került.
2017. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!