Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy amikor bekapcsolom a mobilom (Lenovo A536) újra kiküldésre kerül mindegyik SIM kártyámra 1-1 SMS, amik már rég nem aktuálisak?

Figyelt kérdés
Az egyik ÁSZF változásról szól,a másik meg arról, hogy fogytán van a mobilinternet adatforgalmam. Telekomos vagyok, de az ügyfélszolgálaton sajnos nem tudtak segíteni

2017. okt. 14. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kerül kiküldésre szerintem.

Olvasd el, aztán töröld.

A telefonod szórakozik veled.

Lépj be az üzenetek menübe és onnan kezeld.

2017. okt. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát többször is megvan az üzenet listában, ugyanaz az üzenet? Vagy csak egyszer van meg és minden bekapcsoláskor bippel hogy van egy új üzenet, de az ugyanaz?

És a dátum? Mai? Vagy a régi dátum? És van új üzenet másvalakitől, újabb mint ez az üzenet?

2017. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meglepődtem volna, ha a Telekom ügyfélszolgálata bármiben is tudna segíteni:D
2017. nov. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megtelt az sms tároló.

A T-ébojnál semmin se csodálkozok én se

2018. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!