Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fogyott el a mobilnetem,...

Miért fogyott el a mobilnetem, ha a számláló a töredékét mutatja a havi keretnek?

Figyelt kérdés

Telekomos vagyok, havi 1 GB mobilnetem van. Az évek alatt még soha nem léptem túl ezt a keretet, de még csak sms-t sem kaptam, hogy hamarosan elfogy. Ebben a hónapban viszont 4 napja jött az értesítés, hogy a 80%-át elhasználtam. A számláló 400 MB-ot mutatott. Tegnap pedig elfogyott a havi keret, 520 MB-nál.


Nem csak nekem, a családban másnak is, nekik 2 GB van, a számlálójuk meg kb. 500 MB-ot mutat.


Én értem, hogy ezek a beépített adatforgalom számlálók nem 100%-ig pontosak, de ennyit biztos nem tévednek. Ráadásul úgy, hogy máskor még 900 MB-nál sem kaptam semmilyen sms-t. Nem is használtam semmivel sem többet, és nem töltögettem le semmit. Valamint be van állítva, hogy a mobilnetet semmilyen alkalmazás ne használja a háttérben, arról semmit se frissítsen.


Amire használom, az kb. kimerül a Messengerben és néha szörfözésben.


Volt másnak is már ilyen problémája? Lehet ezért reklamálni? Vagy lehet kérni részletes számlát, hogy ugyan mire használtam el ilyen hamar úgy, hogy sem a használat, sem a számláló nem támasztja alá?


Köszönöm előre is!



2017. okt. 15. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

"Lehet ezért reklamálni?"


Már hogy ne lehetne? Pár kattintásba telik nekik ellenőrizni. Tessék hívni az egésznap hívható díjmentes ügyfélszolgálatot.

1414

2017. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hivd fel őket , többet tudnak segiteni mint itt.
2017. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért annak nézz utána, hogy a kártyás ciklus kezdési időpontja egybe esik-e a mobilnet cikluséval.
2017. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, azt mondták, 1 giga a havi keret, de valóban elhasználtam már. De hogyan, az továbbra is rejtély.
2017. okt. 16. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Vodafone-nál van 1GB mobilnetem, a fordulónapom mindig hónap közepén van. Lenovo A328 telefonom van, használom a beépített adatforgalom számlálót.


Telefon szerint van még 818 MB (gyári Lenovo Security app)

Vodafone fiók szerint van még 819 MB


Érdemes lenne letöltened egy normális adatforgalom számláló appot vagy frissítened, ami van most.


Mellesleg a "szörfözés" az igencsak pergeti a MB-okat, ha olyan oldalt nézel, ma csak messengereztem és Index-et olvastam, 102 MB... Index-et nem fogok többet olvasni mobilnetről, utóbbi hetekben falja az adatforgalmat...

2017. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!