Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi tényleg nagyon...

A Xiaomi tényleg nagyon utolérte a nagyobb gyártók jobb típusait is?

Figyelt kérdés

Nézegetem ezt, és a paraméterei pl még jobbak is mindenben, mint egy A5 2017-es modellé.


Viszont az ára meg fele.


Mi a véleményetek a kínai csodákról azaz mennyire kínai csodák ezek és mennyire megbízhatók? (64 GB, dual sim, 4 ram, ovta core, 2 GHz ... mindenben többet tud így papíron)


[link]


2017. okt. 17. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%

Minden telefonjait nagyon jo ar/ertek aranyba adja el. Meg annal is amely telo fele annyit tud mint xiaomi es +30k.


Viszont nulla a tamogatasa. Azt az egy droidot fogod hasznalni amit ratelepitett a gyarto.

2017. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Én az emag-ot nem ismerem , ellenben a Tinydeal az meg bizható. Ezt is nézd meg.

[link]

Innen ingyen szállitás van , se vám , se áfa nem jön rá.

Nálunk már szinte mindenkinek "kinaicsoda" van. Eddig még senkinek nem volt vele probléma, pedig már az enyém mindjárt 2 éves lesz. SEMMI ! probléma.

2017. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4%
Kínán kívül az olyan csóró országokban népszerű, mint pl. Magyarország. Nem minden arany, ami fénylik. Ez minden olcsó, jónak látszó kínai cuccra igaz. Csak a hülye hiszi, hogy jóindulatból kap a kínaiaktól olcsóbb árut. A OnePlus is jó példa erre, hisz kiderült mennyire "megbìzhatók" a kínai áruk. Aki nem olvasta volna, ezt is bizonyíthatóan kémkedésen kapták.
2017. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem igen mondjuk.


De miért hogy utolérte, és a másik hogy miért kellene nézni az árat olyan értelemben hogy ami drága az biztos sokkal jobb?


Én most vettem telefont és volt pár iphone-om, nézegettem a Samsung és Xiaomi telefonok, mondom a kettő közül veszek most de végül Samsung-ot vettem.


Na szóval visszatérve a Xiaomi-ra és fogtam kezemben egy Redmi Note 3-ast, és szerintem premium kategória. Simán hozza szerintem egy Samsung vagy Apple minőséget.


És a paraméterekben meg olyan mint a jobb gyártók, ha nem jobb.

2017. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem Xiaomim van, és imádom!

Mindent tud, amit a túlárazott kínai társai is..

Szóval- nem bántam meg hogy megvettem, remélem minnél többen ismerik meg a márkát ;)

24L

2017. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Én már rájöttem hogy van az apple telefon, az amerikai, az egy külön ország, és rohadt drága.


De van pl. a Xiaomi, simán hozza azokat a paramétereket, android-ot használ, és sokkal olcsóbb, mert miért kellene plusz 200.000 Ft-al drágábban adni, mert akkor komolyabb telefonnak tűnik?


Szerintem erre ők is rájöttek.

2017. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Viszont nulla a tamogatasa. Azt az egy droidot fogod hasznalni amit ratelepitett a gyarto.


Na, ez nem igaz. Rendszeresen adnak ki rá frissítést. A Miui android rendszeresen frissül.

2017. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

#7.Abban igaza van hogy az Android fő verzió frissítésre nem nagyon kell számítani, de ezt melyik gyártó teszi meg a flagship-k frissítésein kívül?(konkrétan egyik sem)

Kérdező:

Ez már rég nem Kínai csoda hanem egy komoly A Brand mint pl a Huawei.

Hivatalos forgalmazásban is van már telójuk(Mi A1), illetve a Waqteq elég komolyan veszi a szervizelést is.

Amiben elvéreznek az pl a kamara(Mi A1 már itt sem), illetve néhol kicsit spórolgatnak.De egy átlag felhasználónak megfelel.

A Note 4 pedig az egyik legsikeresebb és elismertebb, nem nyúlsz vele mellé.

2017. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszi de és miben spórolgatnak?


+ ha kiadnak egy X androidot és nem frissítik, azzal mit vesztek pl?

2017. okt. 17. 21:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Szinte semmit, mert a Miui alapból is szokott olyan dolgokat tartalmazni amit a gyári nem. Maga a fő verziószám lehet 1-gyel kevesebb szokott lenni mint amit a google kiad, de funkcionalitás tekintetében ez sehol nem jelentkezik.
2017. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!