Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalat a sony...

Mi a tapasztalat a sony telefonokrol? En imadom es akarok egyet ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 23:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%

Miből következtetsz, hogy imádod, ha még nincs Sony-d?


Egyébként Xperia sola, Z2, Z5 Premium tulaj vagyok.


A sola volt az első androidosom, de az évek alatt nem sikerült megkedvelnem hosszútávon (kevés ram, összecsapott szoftver), a másik kettővel viszont maximálisan elégedett voltam/vagyok, csak ajánlani tudom őket. Most már az alsóbb ligákban is jó a Sony, meg úgy összességében az Androidot futtató telefonok, nem úgy, mint 4-5 éve.

2017. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ melyikről. A csúcskategóriás sony-k nem rosszak, bár eléggé elmaradt a többi gyártótól az évek során. A dizájn sem változott már hosszú ideje, ezen most fognak változtatni. Egy dolog ami furcsa nekem, hogy más gyártók telefonjaiba csúcs kamerát gyárt a sony, a sajátja hasonló minőségűt, ennek nem tudom mi az oka. A hardver az hozza az elvárt szintet. Szerintem minimum egy XZ-n érdemes gondolkodni, ha mindenképpen sony-t akarsz.
2017. okt. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
Egy dolog ami furcsa nekem, hogy más gyártók telefonjaiba csúcs kamerát gyárt a sony, a sajátja viszont nem rak hasonló minőségűt, ennek nem tudom mi az oka. ****
2017. okt. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem a kamera minőségével van 'gond', hanem a szoftverezéssel. Egyébként szerintem általános kattintgatásra a Sony-k is megfelelnek, ha meg babrál az ember a manuális beállításokban, akkor hozhatja a riválisok szintjét is. Egy mobilos kamera meg még mindig hulladék a normálisabb fényképezőgépek mellett, és ez az összes gyártóra igaz. Ha jó képeket akar az ember, ne telefonnal fotózzon.
2017. okt. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

Első Sonym X8 volt. Utána Z, Z1, Z3+, Z5, Z5 Premium, most

pedig XZ Premium. Mindig meg voltam velük elégedve, főleg

az után, hogy picit belepiszkáltam :) Bluetooth be van

kapcsolva, Viber fut mobilneten, 2 sim kártya van benne,

5 napja töltöttem, és most van 29%-on... Persze nem ját-

szok rajta, akkor pár óránként tölthetném.

Sebességre teljesen oké, nem kell várnom, amíg betölt egy

appot, a menü nem lassul be (persze nem szemetelem tele

minden appal), sem a telefon nem hülyül meg, nem kapcsol-

gat ki, nem dobálja a térerőt, sőt, újraindítva sem volt

már hónapok óta, mégis működik teljesen jól.


Olvashatsz jó pár Sony-t szidó kérdést, de ezek kb 10%

valós hiba lehet (ami azért nem mérvadó, mert azt tudjuk,

hogy páran írnak ide hibát, de nem ír a többi Sony tulaj-

donos, hogy neki minden okés (pedig ők vannak többen)),

a többi 90% meg hülye hozzá. Nem bántani akarom őket, de

az okostelefon megjelenésével bejött a hozzáértés kérdé-

se is, mert ez nem a nyomógombos telefon szint, hogy 2

gombnyomás, és minden megvan. Minél több dolgot lehet

velük csinálni, annál könnyebb felhasználói hiba miatt

tönkrevágni (pl felrak 2-3 vírusírtót, és csodálkozik,

ha fél óra alatt lemerül a telefon, meg tojást lehet

rajta sütni..., vagy naponta telepít 50 alkamazást,

utána futtat mindenféle cleaner appot, és csodálkozik,

hogy összeomlik az OS. bármelyik telefonnál megtörtén-

het, nem csak Sonynál).

2017. okt. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
7%
Teljesen jó a Sony. Inkább ez, mint pl. Xiaomi.
2017. okt. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Bihar Valatonon ***** válasza:
22%
Majd talán, hamost az új külsőt megkapják akkor valahogy kifognak nézni bár egy ideje tudásra sem volt extra.... előző hozzászólónak meg...pont Xiaomi?! Toronymagasan megbízhatóbb a készülékük, mint a Sonyk....
2017. okt. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Sony telefonjaim voltak k810, c905 ha ennek nem törik be a kijelzője mai napig hasznalnam,arc s, sp, z1 a jawas telefonjaiknak jobban meg volt irva a kamera programja mint az androidosnak, a sony a kameralencseiből sokat elad a konkurencianak ugyh. Nekik nem a fő bevetelforrasuk a telefonbol ered, igy szoftveresen elegge ratojtak az egeszre ezert is valtottam, hiaba beleraktak a z1 esbe egy jo lencset ha nem irtak hozza jo programot kb semmi nem ert az a lencse ilyen formaban, 2 ev utan frissiteseket mar nem adtak ki vagy ha csak hibajavito frissitest de ha az is elsikerult akkor hasznavehetetlenne valt 100% osan a mobil, sonyt mar nem vennek megvettem utana az s7 edget de ezt is folyamatosan softveresen butitjak gyengitik az akksi teljesitmenyet ugyh legkozelebb nemtudom mit veszek lehet h. Keresek egy c905 es levan tojva az egesz okostelefonos dolog a mostanit meg meghagyom gps-kent mivel megvettem ra a sygic-et
2017. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
Nekem alapvetően a Sony-kban pont a Design tetszik. Én mondjuk nem is vágyom arra hogy minden évben újat találjanak ki. Csak hát az árukat mindig kettővel feljebb lövik...
2017. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is a Z design nagyon bejött. Semmi felesleges csicsa,

ív, hülyeség. Nekem az egyszerű formák tetszenek. A legjobb

lenne a szabályos téglatest, de ott az élek túl sok gondot

okoznának.

Nem tudom, milyen lesz az új design, de nem biztos, hogy

örülni fogok neki.

2017. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!