Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon nem jő az...

Patti20 kérdése:

A telefonomon nem jő az érintőpanel. Nem érintkezik . De viszont még van rajta jótállás. Ha visszaviszem kicserélhetik, vagy vissza adják az árát? Vagy mit várhatok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt várhatod hogy elküldik javításra.

Ha nics szerencséd, ráfogják hogy leesett vagy beázott.

2017. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Garanciában javítják.
2017. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"A telefonomon nem jő az érintőpanel. Nem érintkezik"


aha jól van.


De akkor mi is a problem pontosan?


Tehát okostelefon és nem működik a kijelző, vagy hogy?


Ha garis akkor javítják, ha nem tudják újat kapsz szerintem, de nem tudjuk hol vetted.

2017. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és milyen telefon.
2017. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ, mitől nem jó...nyilván ha nem ejtetted le, nincs semmiféle nyoma fizikai sérülésnek, és hát ahogy más is írja, szétszedve megnézik az indikátorokat, hogy nem-e beázott, akkor nagyon valószínű él a garancia, egyéb esetben elküldenek.
2017. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lark Cumulus 6 Hd A telefon.. Ritka telefon amúgy... Hát azt nem tudom miért nem jó az érintőpanelja .. De ha ott kell hagyni hogy megjavitsak akkor nem hagyom ott mert az előző csak annyi volt hogy nem töltötte a töltője de attól működött ... És be vittem ott volt 3 hétig és ráfogták hogy beázott.. Es ugy hoztam haza hogy mar be sem kapcsolt .. ugyhogy ok csinaltak vele valamit valoszinű
2017. okt. 19. 07:20
 7/8 anonim ***** válasza:
ha már javították, és kizárták a garanciából, mert "beázott", akkor most hiába viszed, nincs már rajta garancia azóta.
2017. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Ritka" telefon, lol. Hát persze, mert senkinél nem bírja sokáig. Vidd vissza, és verd ki a balhét. Tudják, hogy szart árulnak olcsó pénzért, és arra számítanak, hogy nem mindenki viszi vissza, ez az üzleti modell. Nem véletlenül árulják ezeket a vacakokat a teszkóban is.
2017. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!