Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domború kijelzőnek mi az előnye?

Domború kijelzőnek mi az előnye?

Figyelt kérdés

Most divatos mobiloknak egyre inkább divat h domború a kijelzőjük, de a sok hátrányán kívül, ennek mi az értelme?

(aztán hatodszor tesznek rá akár üveg akár sima fóliát és nem marad meg, és képeske csodálkozni is ezen ...)


na oké, de miért találták ki, mi lenne a gyakorlati haszna?



2017. okt. 20. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz megmondani.
2017. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem, akkor csak egy jól hangzó újítás, de gyakorlatilag mindenki szív vele :)
2017. okt. 20. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Angol tudósok kimutatták, h a domború kijelző 16,78százalékkal jobban vakítja a parasztot.
2017. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


A fő célja az hogy jobban és egyedien nézzen ki a telefon hogy többen vegyék.

2017. okt. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát ja, aztán meg nem igazán mondható el h egyedi lenne manapság :)


tudok nekem olyan kb A5 kategóriás készüléket mondani, ami még hagyományos síküveges?

nekem bőven elég volt, amit a környezetemben hallottam és láttam a domborúval kapcsolatban, szóval véletlenül se ...

2017. okt. 21. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Xiaomi mi A1
2017. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

na igen, csak akkor meg jön azok tábora, akik óva intenek a kínai csodáktól ...

vajon hol lehet az igazság? mert amíg egy samsung vagy sony, addig ugye a 2 éves gyártói garancia érvényesíthető, na de ezeknél hogy? max a bolti, nem?


Xiaomi Mi A1 (5X) Dual 64GB Mobiltelefon


ez lenne az?

ezek alapból dual simesek vagy is-is?


[link]

2017. okt. 21. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a készülék hivatalosan is megjelent Magyarországon így 1 év gyártói garancia van rá a jobb helyeken. (pl. abba nem vagyok biztos hogy a puremobile gyártóit ad rá, de a 220 voltnál le is írják hogy azt adnak.)

Magyarországon a Wayteq a Xiaomi termékek hivatalos magyarországi forgalmazója ezért ők végzik a javíttatást is.

Igen, jót linkeltél (de az 5x nem tartozik bele a nevébe, annak nem kéne ott lennie, ez csak a szokásos árukeresős pontatlanság) Csak Dual simes van belőle. (De ha jól tudom vagy kettő Simet teszel bele vagy egyet és egy memória kártyát.)


Szerintem azok akik értenek a telefonokhoz és még mindig ott tartanak hogy a kínai csak rossz lehet kezdenek kihalni, hiszen a világ harmadik legnagyobb mobiltelefon gyártója (Huawei) is kínai. Persze ettől még sok rossz kínai gyártó van, de a Xiaomi az egyik legjobb. Nekem is az van és van olyan minőségi mint egy Samsung. Amit ajánlottam (mi a1) ráadásul a Google együttműködésével készült AndroidOne telefon ami azt jelenti hogy az alap/gyári android van rajta és Google folyamatosan fog rá adni biztonsági frissítéseket és még meg fogja kapni minimum az Android P-t.

2017. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

értem köszi, de ez általános jelenség amúgy, hogy dual simes telóknál nem lehet egyszerre 2 sim + sd?

mert hát ennek így nem sok értelme van ... vagy ez modellfüggő?

2017. okt. 21. 22:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában úgy szokott lenni hogy a második Simet és a memóriakártyát ugyan oda kell rakni vagy nem lehet memóriakártyát tenni bele.

De egy 64Gb-os telefonnál szerintem már nem olyan fontos a memóriakártya és a Google fotókban korlátlan felhőtárhelyet is kapsz.

2017. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!