Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a kedvenc iPhone...

Melyek a kedvenc iPhone alkalmazásaitok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja kaptam az első iPhone-omat, a 8 Plust. Hatalmas változás az Androidhoz képest, és az újdonság varázsában hirtelen azt sem tudom, hogy mihez kezdjek vele.

Természetesen az alapvető alkalmazásokat már letöltöttem, de szeretném 100%-osan kihasználni ezt a csodálatos eszközt!

Nektek mely alkalmazások könnyítik meg az életeteket?


A válaszokat előre is köszönöm!


U.I.: Imádok fotózni, szóval valami ehhez kapcsolódó appot is szívesen kipróbálnék. Illetve nem nagyon szoktam játszani telefonon, de nyitott vagyok mindenre! ;)



2017. okt. 21. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Nézd meg a top 10es listát.

Iphone majom xd

2017. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Pedig aztán semmivel sem nagyobb was ist das egy jó kis androidos eszköztől, de ne keltsünk vitát erről, mert jönnek a hívők mindkét oldalról, akik majd elvágják egymás torkát.


Én mondjuk kapásból nyomnék rá fel kékfény-szűrőt, mert este/éjszaka segít a szemnek. Bár némelyik gyártó azt már alapból a készülékkel szállítja, lehet az ájfon is tudja gyárilag.


Fotózásra használd a gyári kameraappot, ugye ez minden okostelefonon adott. Vagy ha nem erre gondoltál, pontosítsd.

Játékokat meg az alkalmazásboltjában gondolom találsz vagonszám. Én a GTA-kat szeretem a legjobban Androidon, szinte minden régebbit átportoltak már. Meg ott van a Boom Beach nevű játék is, az is jó, de nem tudom, hogy ájfonra is van-e.

Akkor egyebek... gondolom a szükséges chatprogramok, közösségi szutykok már megvannak, de gondolom itt nincsenek fent a Google-höz kapcsolódó megoldások, mint mondjuk Gmail, Drive, YouTube, szóval én azokat is leszedném, meg egy másik böngészőt, ha az alap nem tetszik (ájpeden próbáltam régebben, ott szerintem egy katasztrófa volt a kezelhetősége, de kinek mi, nyilván).


Igazából kb. ennyi szerintem, szvsz az alapokat az Androidhoz hasonlóan ugyanúgy tudja, szóval talán felesleges egyebekkel teleszemetelni a rendszert, főleg ha egy kisebb tárhelyű modellt fogtál ki, mert ezeknél aztán nincs SD-kártyás toldozás.


Inkább rendelj rá eBay-ről, Aliexpressről üvegfóliát és egy normális tokot, mert ha zuhan, akkor nagy esélye van, hogy törik is el rajta valami, lévén elől-hátul üveg, és olyan vastag, mint 5 kártyalap...

2017. okt. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

"Imádok fotózni, ..."

Ha tényleg érdekelne, már elolvastál volna legalább egy a fotózásról szóló könyvet, amiből rájönnél hogy a műfajt alapvetően fényképezőgéppel művelik.


"Illetve nem nagyon szoktam játszani telefonon, de nyitott vagyok mindenre! ;)"

Tudok egy jó kis kútba ugrós appot.

2017. okt. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:
23%

újdonság varázsában hirtelen azt sem tudom, hogy mihez kezdjek vele


Add el, és vegyél egy normális telefont. Látszik neked is csak p.cshosszabbításra kell.

2017. okt. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első, nem tudom, mivel érdemeltem ki eme nemes címet, de köszönettel tartozom irántad!


Kettes, valóban nem érdemes belefolyni az Android - iOS harca :) A kékfény-szűrő nagyon okos ötlet, bár a True Tone finkció azt hiszem, pont erre van. Köszönöm szépen!


Hármas, kérlek idézd azt a részt, amikor egy profi fotósnak állítottam magam, aki ebből szeretne megélni!

A kútba ugrós appot sajnos nem támogatja az Apple, majd veszek egy Androidos mobilt! :*


Négyes, még nem jöttem rá, hogyan lehet meghosszabbítani bármit is az iPhone-ommal, de élnék-halnék azért, ha elmagyaráznád! *0*


Utolsó, KÖSZÖNÖM!

Teljesen ugyanezt gondolom! Még másfél év, és végre elhagyhatom ezt a borzalmas helyet. Senkinek sem kívánom, ami itt folyik...

Külföldi videókat szoktam nézni a témával kapcsolatban, de a lista is jól hangzik, köszönöm mégegyszer!

2017. okt. 21. 10:40
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Jobb is lesz az ország nélküled:)
2017. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Inkább a magad fajta nélkül lenne jobb utolsó. Nem a kérdező kezdte a bunkózást.
2017. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Hozzád ki szólt? Senkise volt kiváncsi a véleményedre.
2017. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Hiába jelentgetsz te vagy más szánalmas bunkó, akkor még igaz, amit írtam. Undorító, hogy alkalmazás ajánlatot kér a kérdező, erre majomtól kezdve mindennek el van hordva. Nem vele van a probléma.
2017. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

* attól még


Nem a kérdező miatt olyan az ország, amilyen, hanem a sok sz.ralak miatz.

2017. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!