Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 0.3mm-es tok mennyire védi a...

0.3mm-es tok mennyire védi a telefont?

Figyelt kérdés
Honor 8-hoz mennyire jó egy 0.3mm-es átlátszó tok? Nem nagyon szeretnék olyat, ami elfedi az egész hátlap színét azért tetszene ez.

2017. okt. 22. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Karcolás ellen véd.
2017. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem huaweire volt egy vekony szilikon tokom,nen tudom milyen vastag.

Egyszer a gyerek az utcan kiverte a kezembol,kb 1,5m-rol esett betonra.3x pattant fel mire kijelzovel lefele megallt vegre.

A telefonnak kutya baja sem lett.megcsak a sarkai sem serultek,pedig a toknak 2 sarka is csunyan osszekarcolodott.

Biztosan szerencse is volt a pakliban dogivel :)

2017. okt. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem, repült már nem keveset, de a telefonnak soha nem esett baja. Az előző telómon is ilyen volt, mikor elestem a tüzép telepen és a teló a beton zsalukő sarkát kapta el. Ott már keresztet vetettem rá, de csak le kellett porolni.

[link]

2017. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Aliról valóak a tokjaim, és véd,nem csak karcolása ellen. Pénteken esett fél méterről (kiesett a kezemből) betonra semmi baja nem lett
2017. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!