Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telót vegyem meg?

Melyik telót vegyem meg?

Figyelt kérdés
Nosztalgia miatt vennék másodlagos telónak egy régi csúcskategóriás telót. Három lehetőség van: LG G2, HTC One m7, Blackberry Z30
2017. okt. 22. 13:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

haha :D


Ja bocs az iphone 8 az 64 GB-os nem 32.


hoppszi mennyi az ára? 250.000.


És mennyi a Xiaomi? 50.000


Ja tényleg, a plusz 32 GB rom tényleg megér 200.000-et.


Aha.

2017. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

De miért akarsz régebbi csúcsmodellt, ezt tényleg nem értem.


Van mondjuk egy oldtimer merci, neked az kell.


De előbb vennék egy vadiúj ladát, mert az újabb fejlesztés, igaz a merci az merci, a lada meg lada, de ha egyszer sokkal újabb és jobb.


Na mind1

2017. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ennek egyszerű az oka: netre, zenére, videóra tökéletes. Ennyi az extra amit használok egy telón. A G2 kivételével nagyon szépek. Olcsón hozzájutok mindhez. Htc 17ezer forint. Azért ennyi, mert régi. Ha új teló jönne ki ilyen adatokkal sokkal több lenne. Én meg megbízok a régi telókba. Van egy 1. Generációs Moto G-m. Gyengébb ezeknél és ugyanolyan régi. Mai napig használható faszán, akksija 2napot bír és minden új játékot visz. :D
2017. okt. 22. 19:24
 14/19 anonim ***** válasza:

Akkor azt mond hogy nincs 50.000-ed Xiaomi 4x-re.


Így már okas.

2017. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem keresek rosszul. Iphone-t is vehetnék, igaz akkor már csíki sör helyett kénytelen volnék Dreher-t inni pár hétig. Annyit nem ér :D Nem szánok egy telóra sokat, mert alig használom. Felesleges
2017. okt. 22. 19:57
 16/19 anonim ***** válasza:

ha van pénzed miért veszel használtat.


Ennyi.

2017. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szerintem már leírtam. :) Nekem tökéletesen megfelel egy telefon használtan, olcsón. Éppen ezért van pénzem és lesz is. Nem vagyok nagy igényű ilyen dolgokban. :D Egy üveg Guinness sör is többet jelent nekem mint egy Xiaomi. Ennyi az oka. :)
2017. okt. 22. 21:15
 18/19 A kérdező kommentje:
Igyál egy üveggel te is! Ajánlom :D
2017. okt. 22. 21:16
 19/19 anonim ***** válasza:

Van aki még mindig ennyire hülye, hogy számadatokat hasonlít össze, amikor az iPhone hardverhez optimalizált saját rendszert futtat, a Xiaomi meg az összes többi gyártó pedig nyílt forráskódú rendszert?

Az nem zavar, hogy az iPhone a feleakkora hardverével mindet veri stabilitásban, és hosszútávú támogatottságban?

2017. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!