Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen zenés applikációt...

Milyen zenés applikációt ajánlanátok iphonera?

Figyelt kérdés

Régebben le volt toltve az imusic de egy idoben szarakodott es letoroltem amit meg is bantam ugyanis az egyik legjobb applikacio volt es amikor ujra telepiteni szerettem volna mar nem volt az appstoreba, eltavolitottak... probaltam spotifyt es egyeb zenes applikaciot de egyik se volt olyan jo, raadasul mindhez net kell. Esetleg tudnatok valami olyat javasolni amire nem kell elofizetni es offline is mukodik? Koszonom a valaszaitokat!!!

Esetleg azt nem tudjatok, hogy barmi modon mas telefonrol vagy geprol lehetne-e atmasolni/telepiteni az applikaciot?


2017. okt. 22. 23:12
 1/3 anonim válasza:
A felhőből nem tudod visszatelepíteni? ;)
2017. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mivel az appstorebol el lett tavolitva igy a felhoben sem jelenik meg 😞
2017. okt. 23. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Videocache ez egy valami nem gondosan készült app de le tudsz tölteni zenét youtuberól. Plusz van szörnyű magyar fordítás!
2017. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!