Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alkalmazás átrakása memóriakár...

Alkalmazás átrakása memóriakártyára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Huawei p9 lite 2017 telefonom van. Az alap tárhelye 16GB. Én kaptam hozzá egy szintén 16 GB-os memóriakártyát. (nézzétek el ha valamit rosszul írok nem igazán értek hozzá és nem tudom a pontos és szakszerű megfogalmazásukat). Szóval kaptam hozzá egy ilyet... A beállításoknál beállítottam hogy innentől kezdve SD kártyára mentse a dolgokat. Am most még mindig azt írja ki hogy kevés a szabad tarhely. Es nem tudok alkalmazásokat sem letolteni emiatt. Mit csináljak? Mit kell vele csinálni? A válszokat előre is köszönöm! ❤️
2017. okt. 23. 01:50
 1/6 anonim válasza:

A beállításokban egyesével átrakni az alkalmazásokat az SD kártyára. Nem minden alkalmazás lesz átrakható, némelyik a teló tárhelyen fog maradni, ami így előbb utóbb ténylegesen megtelik. :( Én is ebben a cipőben járok.

Nekem úgy kell megcsinálni, hogy beállítás-alkalmazás-csere-SD kártya


20L

2017. okt. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az összes telepített alkalmazást akarod átrakni a kártyára(jó persze nem tudod az egészet át tenni maximum a felét, vagy amit hozzá +ba tőlt le).

A Link2sd nagyon jó.

De hogy átrakjad amit pld nem tudsz áthelyezni ahoz rootolni kéne a készűléket.(a rootolás garancia vesztést okoz)

2017. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egy uj appot töltök le a telefonra, egy régit letörlök. Az appok egy tizedét sem lehet áttenni memóriakártyára. Képeket lehet, meg dokumentumokat. Meg egyes appok sallangjait. De ezt a teló magától is odateszi
2017. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt hiszem Android 6-tól felfele már nem tud alapból memóriakártyára települni semmi app. Valahogy át lehet rakni utólag néhányat, de nem jellemző. Ha kevés a memória, akkor sem mindig célravezető letörölni appot, mert akkor megnőhet a memóriafoglalás is és nem fogod tudni újra feltelepíteni. Sajnos olyan telefon kell, aminek nagy a memóriája, SD-re meg zenéket, videókat, képeket, egyéb fájlokat lehet rakosgatni.
2017. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen valahogy úgy van android 5-ön lehetett utóljára átteni az alkalmazások egy részét.

Android 6,7,8 már csak rootolásal lehet.

Nem tudom hogy a szűz android 6.0 amit a google adot ki azon át lehetne-e tenni sd kártyára root nélkűl.

De igazából amin android 6 vagy nagyobb verzió számú azon már legalább 16gb(amiből 13gb szabad kb)belső szokotz lenni.

2017. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat! Nem tudom még mit fogok csinálni.... Már most letöröltem vagy 400 képet meg sok videót is de változatlan.... Akkor majd elviszem valahova valami szakemberhez.....még egyszer köszönöm a válszokat! ❤️
2017. okt. 23. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!