Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellophatják-e a bejelentkezési...

Ellophatják-e a bejelentkezési adataim telefonszervizben?

Figyelt kérdés
Nemrég a régi Huawei Ascend P6 telefonom elszállt, nem akar tölteni, és nem megy tovább az indítóképernyőnél. Általában szervizelésnél lementem az adatokat, de most az SD kártyán kívül nem tudok semmit se leszedni róla, az összes bejelentkezési infóm, Google, Facebook, Messenger szabadon elérhető ha valaki bekapcsolja. (Nem volt rajta képernyőzár, tudom, rossz húzás, a mostanin már van). Lehetséges az, hogy egy rosszindulatúbb szervizes egyszerűen csak lekapja az adatokat róla? Esetleg valami tipp, hogy hogyan szedjem ki róla?

2017. okt. 23. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebookon ha gépen jelszót változtatsz akkor van egy olyan opció ( nem tudom pontosan hogy van) hogy kijelentkezés onnan ahova eddig be voltál jelentkezve.
2017. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erről tudok, de ha mondjuk nincs wifire kapcsolva, és nem frissíti a változtatást, akkor még ott van az összes üzenet, email stb....
2017. okt. 23. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy ellopják az adataidat a szervizben. Eleve, valószínűleg egy hard resettel kezdik a szervizt (hátha meg lehet oldani szoftveresen is) az meg szó szerint mindent letöröl a telefonról.

De ha esetleg nem hard resettel kezd a szervizes, szerintem akkor sem kell aggódnod.

De ha ez megnyugtat, legközelebb tegyél rá valamilyen kéoernyőzárat, akkor kénytelen hard resetelni legelőször. (A hard reset a képernyőzárat is eltűntei. Az újlenyomat olvósós telóból az összes elmentett újlenyomatot is)

2017. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, ujjlenyomat, nem vagyok képben. :D
2017. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Előző, köszi szépen, magam is remélem hogy így járnak el, csak olvastam pár rémtörténetet szervizes adatolódásokról... (Egyébként magam is próbáltam resetelni, de a recovery módot sem lehet behozni)
2017. okt. 23. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!