Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sos! 3 honapos Iphone Se (...

Sos! 3 honapos Iphone Se ( telenotnal vásárolt) nem veszi a töltést. Garanciába az beletartozik?

Figyelt kérdés
Holnap bevinném egy telenor üzletbe, de ahàny ügintèzô annyi kiszolgálàs. Szörnyü amugy, meg letàzni is szeretik az embert. A kèszülèk laikus szemmel szerintem jo, viszont ràdugom töltöre ès semmi, nem tölt. Probàlt ide- oda dugni forditgattam smit lehet akkor veszi ha erökifrjtéssel ràtattok a vègère, nem a kàbelre, hanem a bemenetnèkl, ha egyik oldalrol ràtartok. Semmit nem csinàltam vele, mègcsak nem is tekerem fel soha. Kettöt nem szeretnék fizetni ès ott hagyni a kèszülèkem, mivel màr sznak adni csere kèszülèket. Vélemèny egytalàn garanciàba mondjuk csere ( gondolom töltö). Biztosítàsom nincs.

2017. okt. 24. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a töltőfej rossz, amibe dugod? (ismerősöm másféle telefonnal járt már így), meg kellene próbálni - ha ez lehetséges - más töltőfejjel, vagy ha az USB kábelt számítógépbe dugod, akkor is töltődnie kellene - igaz jóval lassabban. Ha ezesetben töltődik, akkor a töltőfej a rossz.

Nem tudom, töltőfej-meghibásodás milyen garanciába esik, gondolom "tartozék", de hogy erre a szolgáltató vagy az Apple vállal garanciát, nem tudom.

2017. okt. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
15%
Apple kábelnél nem csoda, ha nem működik. Vidf vissza, kapsz egy másikat, ami ugyanúgy meg fog halni.
2017. okt. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem van két Apple kábelem is, egyikkel sincs semmi baj.

Számítógépen próbáld ki, hogy töltődik-e a telefon...

2017. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Captain Logic ***** válasza:
Nekem se tört még meg soha egy lightning kábelem se…
2017. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezért kár ilyeneket venni.

"Laikus szemmel nézve szerintem jó".

Ebben igazad van, mert csak laikusok veszik meg.

2017. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kosz is lehet a töltőnyílásban. Nézd meg, hogy tiszta-e.
2017. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A töltönyilàsban volt valami. Amugy bevittem, de pont töltödött a dràga, ugyh elküldtek. Azota mondhatni jo, nèha zavarodik meg. Nem merem piszkàlni a nyilast, szanszor, hogy a kv csöppent a tokra ès talan picit èrte, vissza viszem garanciàba mèg mindenkèpp, kèrdès, hogy mit fognak szolni :D köszöm a vàlaszokat.
2018. jan. 27. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!