Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6 vagy Huawei p8 lite?

Nokia 6 vagy Huawei p8 lite?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok jobban?
2017. okt. 24. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
samsung galaxy
2017. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Leginkább egyiket se már. Mennyit szánsz telefonra?
2017. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
100ig, de ha van olcsóbban egy célnak megfelelő, akkor az lenne a legjobb, nem csúcskategóriás telefont szeretnék:)
2017. okt. 24. 19:21
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
S6
2017. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi fontos neked egy telefonnál?

Nagyon sok kinai marka van ami nagyon jo telefonokat ad ki 50-70 kozott.

2017. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Legyen kellőképpen gyors, jó kamerával. Tényleg ennyi.
2017. okt. 24. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:

A Samsungot max a jobb kamerás képességek miatt lehet szeretni, egyebek tekintetében én kerülném, már csak az ár-érték arányuk miatt is, az az igazi sikítófrász.


100 alatt igazából rengeteg alternatíva van, én a Sony-kat szeretem a legjobban. Ennyiért már van XA1 is, vagy ha nem baj, hogy picit régebbi, akkor X, X Compact, Z5 széria.


Ha korábbi csúcstelefont nézel, jellemzően a 2015-ös, esetleg tavalyi szériákat, akkor a nyers erővel tuti nem lesz gondod, csak legyen összeszedett szoftver alatta. A Samsung, Huawei androidos taknyolásaira sok panasz van ismeretségi köreimben, a Sony viszont inkább a stock Android felé húz, de már a Xiaomi, Nokia stb. is gyárt csupaszabb droidos készüléket.

2017. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Homtom ht10ben 21 mpxes Sony kamera van nézz utána, vagy ott a doogee bl7000 duál hátlapi kamera azt is érdemes megnézni ezek úgy 60-70 kategória
2017. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezeknek a megbízhatósága, na meg a tartóssága kérdéses, de ár-értékben egyáltalán nem rosszak.
2017. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem a telefonnak kell megbízhatónak lenni hanem a cégnem akitől veszed.

Jó túlzás, persze, hogy a telefonnak is kell de érted :)

Vettem már ismert nagy oldalról elektromos készüléket és tönkrement 2 hét után és még csak válaszolni sem akartak a garanciára.

Most egy tök kis oldalon vettem a kínai márkás telefonom de (miattam) vissza kell küldenem mert mégiscsak más telefon mellett döntöttem 1 hét után.


Az oldal úgy küldte el a csere készüléket, hogy a futár vitte vissza a régit... elküldhettem volna egy fél téglát is, persze nem vagyok olyan... de tény, hogy az oldal nagyon korrekt volt. :)

2017. okt. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!