Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge nem...

Samsung galaxy s7 edge nem képes csatlakozni a wifihez! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A telefon szuper, de csak nagyon közelről képes csatlakozni a wifihez. A régi s4 emmel járkálok mindenhova ha netezni akarok pl a plázában.

Több szerelőnél jártam...egyik sem tudott tanácsot adni.

Arra gondoltam, hogy alaplap hiba vagy típus hiba? Vagy várjak egy gyári frissítésre?

Garancia még van de mem kuldom fel pestre mert félek hogy eltűnik...vagy feloszlik kozbe a kft...stb.

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2017. okt. 25. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is s7 edge van és teljesen jó a wifi.


Nem is kell közel lennem hozzá, messziről is műxik.


De volt egy régebbi Samsung-om 2011-ben, na annak állandóan rossz volt a wifi-je, és csak akkor javult meg ha újratelepítették az android-ot, és 3-4 alkalom után megjavult. Mondjuk aztán eladtam a telót.


Na szóval lehet neked is android újrafelhúzás lesz.

2017. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami szoftveres hiba lesz neked szerintem.
2017. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!