Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire kellenek a 80 meg 100...

Mire kellenek a 80 meg 100 ezer Ft-os telefonok?

Figyelt kérdés

Lassan két éve hogy megvettem a Huawei Honor 4C telefonomat akkor még 50 ezerért Ft környékén.

Tökéletesen működik rajta minden(wifi,gps,mobilnet)

Az összes alkalmazás elindul rajta és tökéletesen működik, a hangszórójával is meg vagyok elégedve és az androiddal sincs bajom 2 év alatt sose fagyott le vagy akadozott volna.

Egyszerűen nem látom értelmét annak hogy 100 ezrekért telefont vegyek, ha esetleg ez a telefonom bedöglik akkor is max. Xiaomi Redmi Note 4 sima vagy a pro telefon a terv, ahogy olvasom ez is egy megbízható kínai telefon mint a Huawei.



2017. okt. 25. 22:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
46%
Részemről max 20e egy telefon, de az is sok, mert csak telefonálni kell és nem maszturbálni vele egész nap...
2017. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos manapság nem telefonálni kell a telefon, hanem státuszszimbólum gyanánt.
2017. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 meszike91 ***** válasza:
62%

Egy csúcstelefon kismillió dologban sokkal jobb mint a te telefonod. Lehet hogy ezek neked nem számítanak, mert elégedett vagy a telefonoddal, de más meg lehet nem volna elégedett a te telefonoddal.


A Suzuki és a Ferrari is elvisz A-ból B-be. Mégis van igény a ferrarira.


80-100k nem is olyan sok egy okostelefonért. Középkategória, a csúcs olyan 300-400k körül van. A oneplus telefonok is 100k fölött vannak, mégis nagyon jó vételnek számítanak.

2017. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Bihar Valatonon ***** válasza:
35%
Most akkor ezek szerint, ha valamit úgy csinálsz, ahogy csinálsz mindenkinek úgy kéne, mert te úgy csinálod?! :) ....amúgy meg pl előfizetésnél meglehet kapni a drága telefont annyiért amennyiért az olcsóbbat, akkor miért ne? :) (mielőtt jönne az okoskodás a legtöbben akkor is fizetik az előfizetést, ha nem vesznek telefont, szal nem kell a túlmagyarázás) :D
2017. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Jó én elhiszem, de mik azok amiért valakinek megéri a 100 ezres telefon főleg 200 meg 300 ezres?!
2017. okt. 25. 23:13
 6/44 Bihar Valatonon ***** válasza:
78%
Jó kamera, széleskörű használat akár tablet helyett is, akinek szüksége van rá kellően nagy kijelző. nagy tárhely, időtállóság stb stb ...aki még pluszban ügyesen bánik a dologgal kis ráfordítással újabb modellre váltás, ha úgy látja jónak.
2017. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
72%

Nem értelek, kérdező.

Olyan ez, mintha a Suzukid letekert ablakából elégedetlenkednél, hogy miért járnak mások Mervivel vagy BMW-vel.

Azért vesz valaki bármit is, mert meggyőződése hogy arra van szüksége. Akkor is ha neked ez nem tetszik.

Nem veszel olyat és ennyi.

2017. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

# 6

-időtállóság

Lassan 2 éve megvan a honor 4 c de még mindig minden fut rajta tökéletesen, a munkahelyemből adódóan már párszor leejtettem de semmi baja működik tökéletesen.

-Jó kamera

Hát nem tudom "hétköznapi képek készítésére" a 4c tökéletes képeket csinál.Aki meg komolyabban akar fotókat készíteni az szerintem nem egy okos telefonnal fog bohóckodni...

-nagy tárhely

Xiaomi Redmi Note 4 Pro 64GB 57 ezerért 64 gb van a telefonban.


"széleskörű használat,stb stb "

Ez mit takar?

2017. okt. 25. 23:25
 9/44 Bihar Valatonon ***** válasza:
51%
Az a baj te olyanról tettél fel kérdést, aminek a te szemszögedből semmi értelme. Elégedett vagy vele már leírtam vagy 3x...kész értjük...az utánam lévő jül leírtad, attól hogy te elégedett vagy azzal ami van másnak még több kelhet. Amúgy meg inkább ilyenre adok ki pénzt mint sokan akik cigarettára költik egy drágább telefon sokszorosát...
2017. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Bihar Valatonon ***** válasza:
46%
Amúgy ennyi erővel használhatnál még vezetékes telefont is, ha nem érted amiket leírtam nem is értem minek ekkora luxus, mint a mobiltelefon... :)
2017. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!