Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri a galaxy...

Szerintetek megéri a galaxy a3 2017?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék.Megtetszett az a3 2017,de egyik ismerősömnek sincs ezért nem tudom,hogy pontosan milyen is,megéri-e?
2017. okt. 26. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó Android-os telefon.


Én egy régebbit tesztelgettem az A3-ból, a 2015-öst.


Gyors, stabil, premium anyaghasználat, stb.


Nekem is Samsung van csak S széria.


Bár lehet jobb volna egy A5-ös, az full hd, és 32 Gb-os mármint az A520-as, a 2017-es.


Ja és beépített aksis, nano sim, mindent tud.

2017. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megeri nagoyn. Jobb mint egy xiaomi.
2017. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az van. Nagyon szeretem, bátran ajánlom. Szerintem stabil, nekem legalábbis még egyszer sem fagyott le, de még csak meg sem akadt. Esőben bátran használom, fürdés közben is...nyílván búvárkodni nem lehet vele, de hasznos, hogy nem kell félned víz közelében elővenni. A kamera nem olyan "hűdegyors", viszont szép, részletes képeket készít, selfiekhez sötétben felvillantja a kijelzőt vakuként, ha a sötétben szelfizés szempont. A kijelző nagyon élénk. Az akkumulátor is kellően egy nagy: én átlagosan kétnaponta töltöm, de bírt már ki négy napot is, amikor alig piszkáltam...egy nap alatt csak akkor lehet lemeríteni, ha le sem teszed. Györstöltőt ad mellé a Samsung, másfél óra feltölt teljesen kikapcsolásig merített állapotról. Az még szempont lehet - nekem pl. az volt - hogy egész jó hangchip vagy mi van benne (nyílván telefonhoz és árához képest), szóval fülhallgatóval jól szól. Bármennyibe is kerül jelenleg, biztosan van jobb, komolyabb, újabb, gyorsabb stb. alternatíva, viszont nagyon jól használható a készülék, egészen nyugodtan megveheted, szerintem nem fogsz csalódni benne. Ha olyan vagy, aki sűrűn ejti le a telefonját, akkor viszont ajánlatos hozzá tokot venni. Remélem segített a válaszom! :)
2017. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. okt. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!